Postavy z Nového světa nebudete moci přesouvat mezi regiony

Nový světServerový transportní systém nebude tak flexibilní, jak se původně navrhovalo. Amazon původně řekl, že hráči budou moci přepínat mezi servery v různých oblastech, což vám umožní přesunout postavu, například ze severoamerického serveru na evropský server. Od včerejška potvrdili, že tomu tak není.

Amazonské MMO se ukázalo být tak populární, že hráči čelili dlouhým frontám na připojení k jejich serverům. Aby bylo čekání snazší, Amazon Navrhněte, aby se hráči připojili k serveru s malým počtem obyvatel, zatímco vývojový tým upřednostnil novou funkci, která umožňuje hráčům přenášet postavy mezi servery.

Myšlenka byla: hrajte nyní na jakémkoli serveru a za několik týdnů se budete moci přepnout na server, na kterém běží vaši přátelé. A Tweetujte z oficiálního účtu New World Jasně prohlásil: „Ano, můžete se pohybovat mezi regiony, pokud chcete.“

Včera nový světový komunitní manažer Nabídka aktualizace funkce Přesun serveru. Hlavní novinkou bylo, že aktualizace byla odložena na příští týden, ale také uvádí, že „svou postavu můžete přenést do jakéhokoli světa ve vaší oblasti“. Pak Téma „Přenos serveru“ Jasněji to říká:

Takže předchozí problémy s prohlášením „přesunout na jakýkoli server“ nebyly správné?

Původní poskytnuté informace byly bohužel nesprávné.

To je zjevně špatná zpráva pro hráče, kteří právě investovali desítky hodin do postavy, se kterou se teď nemohou hýbat, aby hráli s přáteli.

Je to škoda, protože kromě toho, že je Alice B slavná, si ji naprosto užívá New World Review Probíhá.

READ  Nintendo odhaluje nejprodávanější 3D e-commerce hry v Japonsku v letech 2011-2020

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.