Poslední případy COVID-19, úmrtí v Ohiu, Kentucky, Indiana

Nejnovější čísla: Delta varianta řídící vlnu COVID-19 v Ohiu, Kentucky, Indiana


Případy COVID-19 opět šplhají přes Ohio, Kentucky a Indianu, poháněné variantou delta. Zde jsou nejnovější statistiky, aktualizované denně, zdravotním oddělením každého státu. OHIO (údaje k pondělí 6. září) Nové případy: celkem 3 944 případů: 1 257 142 nových potvrzených úmrtí ve státě: 0 nových úmrtí, celkem 20 947 * * Stát nyní aktualizuje úmrtí pouze po zpracování posudků Úmrtí, obvykle dvakrát týdně. KENTUCKY (údaje k pátku 3. září) Nové případy: celkem 5111 případů: 592 489 nových potvrzených úmrtí: 24 nových úmrtí, celkem 7 845 pozitivity 13,17% *stav hlásí data o COVID-19 od pondělí do pátku 16:45 (data k Pátek, 3. září) Nové případy: celkem 5 079 případů: 873 480 nových potvrzených úmrtí: 20 nových úmrtí, celkem 14 121 *stavových hlášení Údaje o COVID-19 pondělí-pátek ve 12 Z důvodu svátku práce IDH nebude aktualizovat údaje o vakcíně proti COVID-19 úterý : Kde se mohu přihlásit k očkování proti COVID-19? Umístění | Web Kentucky | Jsou v Ohiu, Kentucky nebo Indianě vyžadovány masky nebo obličejové pokrývky? Ve většině míst již v Ohiu, Kentucky a Indianě nejsou masky vyžadovány. Ale teď se své masky nezbavujte. Společnosti mohou stanovit vlastní požadavky. Guvernér Kentucky Andy Beshear uvedl, že ve veřejné dopravě, školách, zařízeních dlouhodobé péče a na dalších místech sloužících „těm nejzranitelnějším“ jsou masky stále nutné. Co to znamená být „plně imunní“? „lidé jsou považováni za plně očkované dva týdny po druhé dávce ve dvoudávkové sérii, jako jsou vakcíny Pfizer nebo Moderna, nebo dva týdny po jednodávkové vakcíně, jako je vakcína Janssen od společnosti Johnson & Johnson. Pokud tyto požadavky nesplníte, bez ohledu na váš věk nebudete plně očkováni. Tyto plastové nosiče udrží váš očkovací průkaz COVID-19 v bezpečí | Uchovávejte očkovací kartu COVID-19 v bezpečí v úhledném obalu, nejsem restaurace. Outdoorové aktivity: Nejbezpečnější: Procházka, běh, kolečko na invalidním vozíku nebo jízda na kole venku se svými rodinnými příslušníky. Zúčastněte se malého venkovního setkání s plně očkovanou rodinou a přáteli. V maskách se zúčastněte malého venkovního setkání s plně očkovanými a neočkovanými lidmi, zejména v oblastech s vysokým přenosem do vysoké nadmořské výšky. Rušná venkovní událost, jako je živá show, přehlídka nebo sportovní událost. Vnitřní aktivity: Méně bezpečné: V maskách navštivte holičství nebo kadeřnictví, jděte do přeplněného nákupního centra nebo muzea nebo se zúčastněte malého krytého setkání plně očkovaných a neočkovaných lidí z více domácností. Třída intenzivních cvičení.

READ  Prototyp vesmírné lodi SpaceX stoupá 6 mil a poté přistává rovně | prostor

Případy COVID-19 opět šplhají přes Ohio, Kentucky a Indianu, poháněné variantou delta.

Zde jsou nejnovější statistiky, aktualizované denně, zdravotním oddělením každého státu.

Ohio (Údaje k pondělí 6. září)

 • nové případy: 3944
 • Celkem případů: 1,257,142
 • Nová potvrzená úmrtí ve státě: 0 nových úmrtí, celkem 20 947 *

*Stát nyní aktualizuje úmrtí pouze po zpracování úmrtních listů, obvykle dvakrát týdně.

Kentucky (Údaje k pátku 3. září)

 • nové případy: 5111
 • Celkem případů: 592,489
 • Nová potvrzená úmrtí: 24 nových úmrtí, celkem 7845
 • 13,17% kladná sazba

* Země uvolňuje data o COVID-19 od pondělí do pátku v 16:45.

Indiana (Údaje k pátku 3. září)

 • nové případy: 5079
 • Celkem případů: 873 480
 • Nová potvrzená úmrtí– 20 nových úmrtí, celkem 14 121

*Státní hlášení dat o COVID-19 od pondělí do pátku do 12:00. Kvůli svátku práce IDH nebude aktualizovat data v pondělí, bude pokračovat v úterý


Údaje o vakcíně proti COVID-19:

+ Kde se mohu zaregistrovat na očkování proti COVID-19?

+ Získejte fakta o Vax: Vaše otázky týkající se očkování jsou zodpovězeny

Často kladené otázky:

Kde najdu informace o případu COVID-19?
Stránky v Ohiu
| Web v Kentucky | Web Indiana

Jsou v Ohiu, Kentucky nebo Indianě povinné pokrývky nebo masky?
Ve většině míst již v Ohiu, Kentucky a Indianě nejsou masky vyžadovány. Ale teď se své masky nezbavujte. Společnosti mohou stanovit vlastní požadavky. V Kentucky jsou masky stále vyžadovány ve veřejné dopravě, ve školách, zařízeních dlouhodobé péče a na dalších místech, která slouží těm „nejzranitelnějším“, řekl guvernér Andy Beshear.

Co znamená „úplné očkování“?
Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí jsou lidé považováni za plně očkované dva týdny po druhé dávce ve dvoudávkové sérii, jako jsou vakcíny Pfizer nebo Moderna, nebo dva týdny po jednodávkové vakcíně, jako je Johnson & Johnsonova vakcína Janssen. Pokud tyto požadavky nesplňujete, bez ohledu na věk, nejste plně kanibalizováni.

READ  Odborníci se nyní domnívají, že dosažení „stádové imunity“ je ve Spojených státech nepravděpodobné

Tyto plastové nosiče udrží váš očkovací průkaz COVID-19 v bezpečí | Uchovávejte očkovací průkaz COVID-19 v úhledné obálce

Nejsem restaurace. Jakých aktivit bych se měl a neměl účastnit?

venkovní aktivity:

 • Nejbezpečnější: Procházka, běh, válení na invalidním vozíku nebo jízda na kole venku se svými rodinnými příslušníky. Zúčastněte se malého venkovního setkání s plně očkovanou rodinou a přáteli. V maskách se zúčastněte malého venkovního setkání s plně očkovanými a neočkovanými lidmi, zejména v oblastech s vysokou až vysokou prevalencí.
 • Méně bezpečné: Zatímco jste zahalení, povečeřte ve venkovní restauraci s přáteli z několika rodin.
 • Méně bezpečné: V přestrojení se zúčastněte přeplněné venkovní akce, jako je živá show, show nebo sportovní událost.

Vnitřní aktivity:

 • Méně bezpečné: V maskách navštivte holičství nebo kadeřnictví, jděte do přeplněného nákupního centra nebo muzea a zúčastněte se malého krytého setkání plně očkovaných a neočkovaných lidí z více domácností.
 • Nejméně bezpečný: V maskách jděte do krytého kina, navštěvujte bohoslužbu s plnou kapacitou, zpívejte v krytém sboru, jezte v kryté restauraci nebo baru a zúčastněte se intenzivního cvičení v hale.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *