Poslední postavou hry Street Fighter V je nováček jménem Luke

Potetovaný blonďatý bojovník je připraven k boji uprostřed boxerského ringu.

obrázek: Capcom

Během dne Street Fighter V. V prezentaci Capcom prozradil, že Luke, nová postava pro pouliční rváč Universe, bude posledním velmi populárním bojovníkem, který bude přidán do pět let staré hry.

Přestože bylo o Lukovi sděleno jen velmi málo podrobností kromě tajemného listopadového data vydání, Street Fighter V. Režisér Takayuki Nakayama řekl, že nabízí „pohled do budoucnosti“. pouliční rváč Franšízové ​​podnikání. Zdá se, že Luke hraje v nadcházejících hrách určitou roli, ale co to znamená, zůstává záhadou, dokud nebude Capcom připraven vyprázdnit fazole.

Street Fighter V. Poprvé byl spuštěn v roce 2016 se skromným seznamem, včetně základních sérií jako Ryu, Chun-Li, Cammy a Dhalsim, a také s překvapivými tipy jako Birdie, Nash a R. Mika, z nichž všechny nebyly od té doby hratelné Street Fighter Alpha dny. Představil také několik skutečně vynikajících nováčků, včetně FANG, dvojitého žáka a jedové kyseliny M. Bisona a Rashida, vysoce postaveného arabského sociologa, který vylepšuje své bojové schopnosti řadou špičkových gadgetů.

Po vydání byly do série přidány další stíhačky, návratové i nové. Některé pozoruhodné přírůstky byla Abigail, obří člen gangu, který se poprvé objevil v Poslední bitva Beat-em-up franšíza a Minat, akrobatický psycho učedník s krystalovou koulí zabijáka. A před dnešním odhalením Street Fighter V.Viděl minulou sezónu Žádné finálezíral Do hry se zapojují Dan Hibiki a kartářka Rose Street Fighter III Poustevník Uru a konkurenční školy Akira Kazama stále čeká v křídlech na jejich současné vydání 16. srpna.

Street Fighter V. Dočkal se velkých vylepšení Od svého surového vydání, a to jak z hlediska vylepšení hry, tak online stability. To, co začalo jako absolutní zklamání ve srovnání s historickými výškami série, se od té doby stalo dalším kompetentním vstupem do legendární série. Zaměření Capcomu na produkci vysoce kvalitních a ziskových turnajů po celém světě navíc umožnilo fanouškům přejít od jednoduchých hráčů k profesionálním konkurentům, i když duch soutěže je hodně odlišný od toho, co vidíme na populárních komunitních turnajích.

Když Luke odhalil, Street Fighter V. Sága se pomalu chýlí ke konci. Nelze říci, co je pro tuto sérii připraveno, ale s novou skupinou vývojářů, která vede projekt, když bývalý generální ředitel Capcom Yoshinori Ono je pryč. minulý rok, nebylo by překvapující, kdyby vzali pouliční rváč Zcela novým směrem.

READ  Sword & Shield se stal druhou nejprodávanější hrou Pokémon všech dob

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *