Poslední: Krijsikova, Synyakova postupují do finále čtyřhry | buvolí sporty

Associated Press

Paříž (AFP) – nejnovější francouzské otevření (vždy místní):

Tento víkend se Barbora Krejiková pokusí stát se první ženou, která získala titul Roland Garros od Marie Pierce v roce 2000.

Krejšíková a její česká krajanka Kateřina Sinyaková se kvalifikovaly do finále čtyřhry vítězstvím 6: 1, 6: 2 nad Polkou Magdou Linateovou a Američankou Bernardou Perou.

Krijikova také dosáhla finále dvouhry tím, že porazila Maria Skari 7-5, 4-6, 9-7 po udržení zápasu ve čtvrtek. V sobotu se v titulním zápase postaví proti Rusce Anastasii Pavlyuchenkové.

Druhé semifinále čtyřhry se uskuteční mezi Bethany Mattek-Sandsovou z USA a Iga Swatic z Polska proti Rumunce Irině Camelii Bejové a Argentině Nadii Podroské.

První mužské semifinále Roland Garros hostí páté semifinále Stefanos Tsitsipas proti šestému semifinále Alexandru Zverevovi.

Tsitsipas, 22letý Řek, usiluje o své první grandslamové finále. Je to jeho třetí po sobě jdoucí hlavní turnaj a celkově čtvrtý. Tsitsipas je zatím 0-3.

READ  Fotbal: Little Falls na zemi v obranném boji u Glencoe Silver Lake | Sportovní

24letý Zverev vyhrál jedno ze svých dvou velkých semifinále a loni se dostal do finále US Open. Němec se snaží vyhrát svůj první zápas proti 10 nejlepším soupeřům na významném turnaji.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *