Poslední: Kentucky vyzývá občany černé pleti k očkování Národní zprávy

Větší sportoviště s kapacitou více než 5 000 lidí mohou hostit až 15% svých fanoušků, pokud budou také dodržovat další bezpečnostní omezení.

Krátce po této zprávě Hurricanes oznámili, že tým zahájí hostování fanoušků pro jejich zápas 4. března proti Detroitu Red Wings.

Cooperova směrnice vstupuje v platnost v pátek v 17:00 a končí přibližně ve stejnou dobu 26. března. Restaurace, pivovary, vinařství, tělocvičny, bowlingové dráhy, bazény, muzea, venkovní zábavní parky, kadeřnictví a maloobchodníci dostávají 50% kapacitní limit.

Směrnice guvernéra také umožňuje více lidem shromažďovat se, čímž se zvyšuje limit pro vnitřní shromáždění z 10 na 25. Venkovní shromáždění jsou omezena na 50 lidí.

Cambridge, Massachusetts – Moderna ve středu oznámila, že připravila experimentální dávky vakcíny COVID-19, která lépe odpovídá upravené verzi viru, připravené na testy, aby zjistila, jak aktualizace funguje.

Zdravotnické úřady tvrdí, že první generace vakcín COVID-19 stále chrání před typy virů, které se objevují v různých částech světa. Ale v případě, že je nakonec nutné vakcíny aktualizovat, výrobci pracují na tom, jak upravit své předpisy.

Varianta současného zájmu je ta, která se poprvé objevila v Jižní Africe. Společnost Moderna uvedla, že vyráběla dávky vakcíny konkrétně zaměřené na tento typ vakcíny a odeslala je ke studiu do Národních ústavů zdraví.

READ  České muzeum restauruje Beethovenovu původní partituru

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *