Porovnávací video Days Gone PC vs PS5 Nejdůležitější vylepšení PC

Po předchozím vydání Sony PlayStation 4 vyšlo výhradně na PCOnline se objevilo nové video porovnávající PC a PS5 od Days Gone.

Dobrodružný titul Sony Bend je nyní k dispozici také na PC prostřednictvím služby Steam, doplněný o další funkce specifické pro PC, včetně podpory ultra širokoúhlé obrazovky, odemčených rámců a vylepšených vizuálních prvků. Verze pro PC navíc umožňuje uživatelům eliminovat chromatickou aberaci a zvětšit zorné pole.

Nové vylepšení balíčků AMD Radeon Adrenalin Driver 21.5.2 Pack pro minulé dny

Jak je tedy počítačová verze v porovnání s původní verzí běžící na platformě Sony? ElAnalistaDeBits kanál YouTube Porovnejte verzi systému PS4 Pro (běžící na systému PS5 v režimu BC) s verzí hry pro PC běžící na grafickém procesoru NVIDIA RTX 3080. Na základě této analýzy hledáme skvělý port pro PC pro skutečně neuvěřitelný titul.

Na systému PS5 hraje Days Gone v rozlišení 4K pomocí šachovnice, zatímco hra se hraje na PC v nativním rozlišení 4K.

Níže naleznete srovnávací video.

Jak je patrné z srovnávacího videa, rozdíly ve vzdálenosti tahu jsou velmi patrné. Totéž platí pro hustotu vegetace a sílu postavy. I když je to méně patrné, můžeme také vidět zlepšení kvality stínu ve verzi pro PC.

Days Gone Q&A – „Tato hra má opravdu pocit, že musí žít i na PC; fanoušci nás vyhodili do vzduchu

Jaké jsou vaše zkušenosti s PC portem Days Gone? Baví vás předchozí exkluzivita pro PlayStation 4? Klikněte na níže uvedené komentáře.

Days Gone byl původně vydán pro PlayStation 4 v roce 2019.

Klíčové vlastnosti

Rozšiřování akce otevřeného světa – ztělesnění skutečně free-to-play hry, [Bend] Dává vám svobodu prozkoumat, strategizovat a hrát si „po svém“ v obrovské poušti severozápadního Pacifiku. Nebezpečná prostředí plná vyřezávaných kopců, hor, jeskyní, útesových dolů a povodí řek poskytují skvělou kulisu pro stejně různorodou hru.

Vznikající hra Díky plně prozkoumatelným prostředím a dynamickým nepřátelům AI budou hráči využívat své speciální schopnosti ke strategizaci, řemeslné výrobě zbraní a nástrojů, prozkoumávání světa a účasti v boji. Díky možnosti prohledávat téměř každé auto, budovu a prostředí [Bend] K dispozici jsou nové možnosti hry, díky nimž je přístup hráče k boji a objevování důležitou součástí zážitku.

Ohromující dynamická grafika – S využitím her pro PlayStation 4 a Unreal Engine 4 vyvinulo Bend Studio velké množství displejů a herních technologií, které poskytují neuvěřitelně realistický zážitek z otevřeného světa. Na hru mají vliv realistické povětrnostní efekty, jako je déšť, vítr, sníh, denní a noční cykly. Hra je plně osvětlena v reálném čase a dynamicky interaguje tak, jak to dělá lidská duhovka, když se hráči pohybují z místa na místo.

READ  Generální ředitel NVIDIA potvrzuje, že „vzrušující nová generace“ GeForce RTX 40 GPU přicházejí, odhaleno koncem září

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.