Popis Tactics Ogre: Reborn, snímky obrazovky a datum vydání se objeví na sledování cen v obchodě PlayStation Store

Ghoul Tactics: Reborn spustí se pro PlayStation 5 A Playstation 4 11. listopadu podle výpisů na Play Station Webové stránky pro sledování cen obchodů PS (PS5A PS4), který obsahuje úplné popisy a první snímky obrazovky přepracované verze.

Vzhledem k tomu, že únik pochází z webu zaměřeného na PlayStation Store, není aktuálně známo, zda bude hra dostupná i pro další platformy.

Square Enix Zatím oficiálně neoznámeno Ghoul Tactics: Reborn. On ona Nejprve to prosakovalo Prostřednictvím stránky obchodu PlayStation Store, která se objevila velmi brzy.

Zde je přehled hry na jejích stránkách PS Deals:

Tento produkt vám umožňuje stáhnout digitální verzi pro PlayStation 4 a digitální verzi pro PlayStation 5 této hry.

Kolem

ghúlská taktikaKorunní klenot žánru taktických RPG byl znovuzrozen!

Hra založená na verzi z roku 2010 obsahuje vylepšenou grafiku a zvuk a také aktualizovaný herní design, který přináší nový život. ghúlská taktika která zůstává věrná svým kořenům.

Průvodce funkcemi

  • taktický hra na hraní rolí Zobrazte boj o kontrolu nad Valerijskými ostrovy.
  • Vaše volby ovlivňují, jak se příběh vyvíjí a dokonce i jak končí, s herním systémem, který umožňuje více cest hrou a více konců. Příběh se odehrává očima mladého muže jménem Dynam. Rozhodnutí, která učiní, změní osud lidí kolem něj, změní běh Valeriiny historie.
  • Bojujte v intenzivních taktických bitvách na 3D bojištích. Plně přepracovaná umělá inteligence umožňuje nepřátelům přizpůsobit jejich taktiku situaci a poskytuje bojový systém, díky kterému budete stále ve střehu a nikdy neaktuální.
  • úroveň třídy Řízení systém používaný v Ghoul Tactics: Držme se jeden druhého (2010) k systému individuální úrovně. Teoreticky se propracujte nekonečnými kombinacemi tříd, vybavení, dovedností a magie.
  • Užijte si mnoho vylepšení hratelnosti, jako je zrychlení tempa bitvy, automatické ukládání a kompletní přepracování ovládacích prvků a uživatelského rozhraní, aby bylo vstup do hry snazší než kdy dříve.
  • Bezkonkurenční detaily původních postav a pozadí Ghoul Tactics: Držme se jeden druhého (1995) pečlivě ve vysokém rozlišení.
  • Filmové scény jsou zcela namluvené v angličtině a japonštině a veškerá hudba byla znovu nahrána s živými vystoupeními! Hlasy oživují složité motivace postav, které tvoří frakce, a posuny politických aliancí pro tento epický příběh.
  • Když se dostanete dostatečně daleko do hry, odemkne se světový tarot, což vám umožní vrátit se do příběhu s neporušenou silou vašich jednotek; Neuvěřitelně užitečná funkce ve hře, kde vaše volby mají obrovský vliv na vývoj příběhu. Pokud jste přemýšleli, proč existuje jiná možnost, nyní to můžete zjistit!
  • Návrat se neomezuje jen na příběh. Chariot Tarot vám umožňuje během bitvy přetočit určitý počet tahů. V taktické bitevní hře, kde jedna chyba může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou, můžete hrát bez obav, že budete zpátky v rohu.
  • Užijte si nepřeberné množství obsahu na konci hry, jako je 100úrovňový Mansion of the Dead.

Pokud již vlastníte verzi této hry pro PlayStation 4, můžete získat digitální verzi pro PlayStation 5 bez dalších nákladů a tento produkt nebudete muset kupovat. Majitelé kopie disku pro PlayStation 4 jej musí vložit do své PlayStation 5 pokaždé, když si chtějí stáhnout nebo hrát digitální edici PlayStation 5. Majitelé herních disků pro PlayStation 4, kteří si zakoupí bezdiskovou konzoli PlayStation 5 Digital Edition, nebudou moci získat verzi pro PlayStation 5 bez dalších nákladů.

Single Player Offline: Remote Play umožňuje uživatelům připojit se a hrát hry na jejich PlayStation 4 nebo PlayStation 5 pomocí mobilního zařízení, PC nebo jiné PlayStation 4 nebo PlayStation 5.

Offline přehrávání je povoleno.

Online funkce vyžadují účet a podléhají platným smluvním podmínkám a zásadám ochrany osobních údajů.

Prohlédněte si snímky obrazovky v galerii.

READ  Reggie Fils-Aimé je velkým zastáncem blockchainu a „play to Own“

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.