Poonacha připravuje semifinále se Swarsinou v České republice (LT s pozměňovacím návrhem)

Nové Dillí 3. dubna (IANS) Dillí, chlapec Niki Kaliyanda Poonachcha, udržel naděje Indie naživu tím, že postoupil do semifinále mužského turnaje IT 15 000 IDF, když v setu porazil italského Lorenza Bocciho 6-3, 6-7, 6-3. V pátek necelé tři hodiny na stadionu RK Khanna.

„Odehrál jsem dobrý zápas, poslední týdny jsem měl zranění, ale tento týden jsem byl schopen hrát dobře (tenis). Ve druhém setu jsem měl šance, ale nedokázal jsem je změnit. Podával jsem v 6.“ Druhá 5, ale já (nemohl jsem spustit svoji službu. Hrál jsem však dobrý třetí set a zasekl se v plánu, “řekl 25letý Poonachcha.

Poonachcha zahájil zápas pravým zápěstím, ale řekl si, že si je jistý, že v sobotu po vítězství v semifinále podal nejlepší šanci.

„Nemyslím si, že zápěstí bude problém. Je to v pořádku. Páska je pouze preventivní. Doufám, že v semifinále budu hrát lépe,“ řekl Poonachcha, indický národní šampion z roku 2019.

V dalších čtvrtfinále postoupili do posledních čtyř semifinále číslo 2 Simon Carr z Irska, Američan číslo 4, Oliver Crawford z USA a osmnáctiletý Talibor Swarsina z České republiky, když porazili Maďara Sombora Welkse a třetího Alexandra Gotson (USA) z Brecku.

Poonachcha bude proti Swarsině a Crawford, který minulý týden zvítězil na IDFM15 Pune, bude v druhém semifinále čelit vozu.

V pátečním semifinále čtyřhry porazili dvojice číslo 1 Arjun Gade a Saket Maineni kamarády Anirudha Chandrasekhara a Nikki Kaliyandu Poonachcha 6: 4, 7: 6, aby se utkali v přímém souboji s česko-maďarským párem Taliban. Svrcina a Zsombor Velcz.

Ve finále dne, které se částečně hrálo pod záplavou, Swarsina a Welks (oba 18) porazili za necelou hodinu indické Manish Sureshkumar a Ranjit Virali-Murugesan 6-1, 6-2.

Výsledky: Dvouhra (čtvrtfinále): Niki Kaliyanda Poonachcha (Ind) PD Lorenzo Pochi (Itta) 6-3, 6-7, 6-3; Simon Carr (hrabě) BT Samboor Welks (Hun) 6-3, 2-6, 6-3; Oliver Crawford (USA) BT Alexander Gotson (USA) 6-4, 7-5; Taliban Swarsina (šachy) BT Aidan McHugh (GPR) 4-6, 6-0, 6-2.

READ  Setkat se mají česká a slovenská knížata

Čtyřhra (semifinále): Arjun Kathe (Ind) / Saket Maineni (Ind) PD Anirudh Chandrasekhar (Ind) / Niki Kaliyanda Poonachcha (Ind) 6-4, 7-6; Talipor Swarsina (Cze) / Zsombor Velcz (Hun) bt Manish Sureshkumar (Ind) / Ranjit Virali-Murugesan (Ind) 6-1, 6-2.

–IANS

akm / kh

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *