Pondělní nabídky MacBooku Cyber ​​​​– ušetřete na MacBooku Air a Pro s naším živým blogem

Pondělní nabídky MacBooku Cyber ​​​​– ušetřete na MacBooku Air a Pro s naším živým blogem

Obnovit

(Obrazový kredit: Apple)

Jsme opět na MacBooku Air, řekli jsme si, že pro to máme slabou stránku. Ale tentokrát jsme ve Velké Británii, konkrétně na Amazonu, a máme tu nejlepší nabídku na 2020 M1 MacBook Air. Je tam něco působivého Sleva 110 GBP, což znamená, že jeden může být váš za pouhých 889 GBP.

Je těžké přeceňovat, jak moc se nám tato dohoda líbila. 2020 M1 MacBook Air je stále v podstatě zbrusu nový stroj s obrovským množstvím energie a krásným displejem. To podle nás skutečně nabízí výjimečnou hodnotu za peníze. A to pochází od někoho, kdo koupil stejný model před méně než rokem za plnou maloobchodní cenu. Omluvte mě, když jdu a tiše pláču v rohu.

MacBook Air 2020

(Obrazový kredit: Apple)

Nebudeme si nic nalhávat, na MacBook Air jsme trochu slabí. Je to skvělý malý stroj, pardon, lehký a nabitý dostatečným výkonem, aby uspokojil většinu lidí, a vždy je levnější než jeho větší bratr Pro.

Pokud jde o nabídky na MacBook Air, je to to nejlepší, co v USA právě najdete. B&H Photo má aktuálně MacBook Air z počátku roku 2020 s 8GB RAM a 256GB SSD za pouhých 829 $ To je o neuvěřitelných 170 $ z maloobchodní ceny.

B&H Photo ve čtvrtek minulý týden rychle prodal a snížil cenu na 727 dolarů, což bylo zdaleka nejlevnější, jaké jsme kdy viděli. Ale máme pocit, že tuto nabídku tento víkend pravděpodobně znovu neuvidíme, takže této nízké ceny využijeme co nejvíce.

MacBook Pro (2021)

(Obrazový kredit: Apple)

Právě jsme viděli naše první úspory na úplně novém MacBook Pro (M1 Pro, 2021) na Amazon UK. Snížili z požadované ceny 100 GBP a snížili ji z 2 399 GBP na 2 299 GBP.

READ  Miliony uživatelů Applu si mohou nárokovat část vyrovnání ve výši 25 milionů dolarů. Zde je návod.

Stejná úspora byla také viditelná v USA ještě před minutou – nyní je zpět 2 699 $ vše v Best Buy. Pravdou je, že mluvíme o našem nejlepším výběru Nejlepší notebooky pro programování (nebo střih videa nebo grafický design), a protože to vyšlo teprve nedávno, překvapilo nás, že se toho hodně rozběhlo.

Můžete mít 13,3 palce MacBook Pro (s čipem M1) za 949 USD, tedy méně než 1 299 USD, čímž ušetříte 350 USD Nyní na eBay.

Jedná se o model s 8GB RAM a 256GB SSD v šedé barvě. Je to výpis Open Box, což znamená, že balení může být trochu ovlivněno, ale pro klid duše je k dispozici roční záruka zdarma.

Ve Spojeném království nejlepší nabídka, kterou jsme mohli najít na stejném modelu, skončila u AO. Při nákupu můžete ušetřit 40 liber 13palcový MacBook Pro, z 929 GBP na 889 GBP.

Apple MacBook Air

(Obrazový kredit: Apple)

Právě jsme viděli, jak na Amazonu USA zmizelo několik velkých nabídek MacBook Air (2020), takže tato nabídka B&H Photo na MacBook Air vybavený M1 (8 GB RAM + 8 GB SSD) 256 GB je to nejlepší, co je v současné době nabízeno. Ušetřete 100 $ na původní ceně 999 $ – zaplaťte 899 $. Jako vždy nevíme, jak dlouho bude tato nabídka na kybernetické pondělí trvat.

Pokud chcete upgradovanou verzi MacBooku Pro, kterou jsme zmínili níže, B&H Photo je to pravé místo, kam jít (ano, jsme básníci a víme to).

Získáte 13,3palcový MacBook Pro (2020) s veledůležitým čipem M1, 16GB RAM a 512GB SSD. Za 1 549 USD v B&H Photo. To je úspora 150 $ a je to stejná dohoda, jakou jsme viděli během Černého pátku. Tato nabídka je k dispozici pouze na několik dalších hodin, ale končí dnes v 11:59 (EST)! (V kybernetickém pondělí se znovu objeví zkřížené prsty, ale nevíme, zda ano.)

READ  Aktualizace Genshin Impact v3.1 'King Deshret and the Three Magi' vychází 28. září

MacBook Pro 2020

Tento MacBook vypadá stále skvěle (Obrazový kredit: Apple)

2020 M1 MacBook Pro 13-palcový zůstává výkonným strojem. A Při nákupu od Amazonu v USA je aktuálně sleva 100 $, přičemž 256GB verze stojí 1 199 USD (pokles z 1 299 USD).

Dobrý den, vítejte na našem blogu o aktuálních pondělních nabídkách MacBooku Cyber ​​​​, kde vám přineseme všechny nabídky notebooků Apple, které najdeme.

Od Černého pátku a ještě předtím jsme viděli některé z nejlepších nabídek na MacBook Air a MacBook Pro. Některé z těchto obchodů byly časově omezené a již přišly a odešly, některé stále pokračují a jsme si jisti, že s blížícím se kybernetickým pondělím přibudou další.

Kde jsme tedy nyní, pokud jde o nejlepší úspory na MacBooku? Začněme špičkovými MacBooky: v USA můžete Ušetřete 100 $, když si dnes koupíte 16palcový MacBook Pro (2021) v B&H Photo. Stojí 2 399 $ a je dodáván s 16 GB RAM a 512 GB SSD. Tento model byl právě vydán, takže se s ním můžete pochlubit svým přátelům. Sleva je k dispozici pouze do dnešního večera 11:59 (EST), nebo do jejich vyčerpání, takže pokud nějakou chcete, neotálejte.

ve Velké Británii, John Lewis vyřadil 100 GBP ze stejného modelu 16GB a 512GB SSD, čímž se snížil na pouhých 2,29 GBP9. Ještě lepší je, že v rámci nabídky získáte dvouletou a tříměsíční záruku na Apple TV+. šťastné dny.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *