Pollan zastává individuální vedení. Čtvrtí muži, kteří postoupí do posledního kola jarní pozvánky na Rhodu 2022

Pollan zastává individuální vedení.  Čtvrtí muži, kteří postoupí do posledního kola jarní pozvánky na Rhodu 2022

Millington, Tenn. – Stoletý mužský golfový tým je po prvních dvou nedělních kolech jarního turnaje Rhodos Invitational Tournament 2022 čtvrtý, Richard Pollan (Brno, Česká republika) se ujal vedení dvouhry v Golf Clubu Merimeci.

Turnaj končí v pondělí závěrečným 18jamkovým hřištěm na Bar-72 s rozlohou 6 987 yardů. Gents vypálil 28 nad par 604 17 ran za vedoucím a hostitelem Rhodes College Lynx (+11-587). Centenary zastřelil 15 nad 303 v prvním kole a následně 13 nad 301 ve druhém kole. Pollan střílel 4 pod 68 ve druhém kole po 1 nad 73 v prvním kole, aby se dostal na 3 pod 141 a v pondělí se dostal do závěrečného kola.

LeTourneau skončil na druhém místě s parem 19 nad 595, zatímco John A. Logan College na třetím místě (20 nad 596). Dallas je pátý za Gentsem na pátém místě se střelou 29 přes 605. Center College dělené na šestém, Belhaven a Hendrix dělené na sedmém, Millsaps a Team Rhodes „B“ dělené na devátém místě a University of Brescia 10.y.

Polan porazil Rhodose Fostera Wooda (1 pod 143) a jsou jedinými dvěma golfisty na hřišti, kteří jsou momentálně pod parem. Pollan 68 ve druhém kole je nerozhodný v nižším kole šampionátu, protože se v prvním kole střetne s Jackem Steinem z Rhodosu. Pollan má pět nejlepších ve své kariéře, ale čeká na své první vítězství ve skupině. Srovnal o první místo, ale předtím prohrál v play-off a také obsadil druhé místo. Andrew Bennett (Bossier City, LA) skončil pátý s výsledkem 4 nad 148 po střelbě 75:73 v pondělí.

Dobrý Ricky Blair (Bossier City, LA) nerozhodně 22druhá zkratka Senior Harrison John (Lafayette, Los Angeles) má 9 na paru 153 a je nerozhodný na 49y Na 20. místě s parem 164, junior Devan Martin (Watson, LA) zastřelil 89-84 – 173 (+29) a srovnal na 62druhá zkratka A nováček Tyler Jones (Stonewall, LA) zahrál 36 nad par 180 a byl na 66y místo.

READ  „Odpověď na všechno“: Djokovič v kolách olympijských medailí | sportovní zprávy