Poll: Box Art Brawl # 84 – Pokémon Snap

Vítej zpět Box Art Brawl„Naše obvyklá retro umělecká anketa k nalezení nejlepších regionálních variant ze dvou nebo více regionů.

Naposled Podívali jsme se na to Trénink mozku Zdá se, že pro Nintendo DS k 15. výročí, po setkání myslí, má Evropa mozek A Krása; Limit EU stáhl s více než 50% hlasů. Na druhém místě skončila žlutá čepice Severní Ameriky a na posledním místě Japonsko

Oslavujeme tento týden vydáním Nový Pokémon Snap Zapněte přepínač pohledem na (Starý) Pokemon Snap Na Nintendo 64. Přineste tedy své fotoaparáty a zaměřme se na naše cíle …

Severní Amerika

není dostupný

Počínaje Severní Amerikou zabírá hledáček centrální prostor se spoustou kapesních příšer, které vypadají, že explodují … nebo možná jsou pohlceny a „chyceny“? Těžko říct, ale máme to všechno rádi.

Také máme rádi logo s filmovou rolí 64 expozic. Jsme však méně nadšení logem koše v levém dolním rohu.

Evropa

Já

Modrá evropská čepice odhaluje větší svitek filmů a vidíme, jak se pokémoni uvízli v jejich přirozeném prostředí.

Dva rohlíky na tomto krytu, se stejným chladným logem, a my milujeme různé odstíny modré na pozadí.

Japonsko

JP

Japonsko dostalo vertikální krabici se základním uměním podobným verzi NA, ačkoli hledáček a červeno-bílá barva pozadí působí dojmem Poké Ball.

Film je také zde a my milujeme ohnisko (promiňte hříčku), které přináší velký objektiv uprostřed.


Viděli jste tedy všechny tři možnosti, ale které pokrývají detailní záběr? Klikněte na své oblíbené níže a klikněte na „hlasovat“ a dejte nám vědět:

David Bailey? Jako byste se každý den sprchovali! Doufáme, že se vám nová hra bude líbit, pokud ji budete hrát tento víkend. Níže nám dejte vědět, který z těch starých pohybů je s vámi, a uvidíme se za týden nebo dva (nebo vlastně tři) v další Box Art Brawl.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *