Pokémon varietní show pro sdílení „nejnovějších informací o Pokémon hrách“ příští týden

Pokémon varietní show pro sdílení „nejnovějších informací o Pokémon hrách“ příští týden
Foto: The Pokémon Company

Trenéři dostali spoustu podrobností Pokemon Scarlett a Pokemon Violet Když byla v únoru poprvé odhalena nová generace.

Jaká je tedy další aktualizace? Tak tam Pravděpodobně Naplánujte si něco na příští týden. podle Pocketmonsters.net Twitter účet, Japanese Pokémon Variety s názvem PokéDoko 4, bude vysílán 24. dubna (také znám jako tento nadcházející víkend) a bude obsahovat klip s „nejnovějšími informacemi o hrách Pokémon.“

pokud tam byl nové Informace obsažené o nejnovější generaci by mohly být oficiálně odhaleny před odvysíláním show příští neděli. Může to být také aktuální informace, další oznámení související s Pokémonem nebo něco úplně jiného – takže se snažte příliš nevzrušovat.

Zde je úplný souhrn Twitter účet Pocketmonsters.net:

Shrnutí PokéDoko 4 od TV Tokyo, které se vysílá 24. dubna 2022, uvádí, že budou mít klip s „Nejnovější informace o hrách Pokémon!?“ Nové informace o hře budou pravděpodobně oznámeny tento týden před jejím odvysíláním v této show.

Je to už roky, co některý z pořadů Pokémon Variety měl exkluzivní informace o hře. Byl by to ale dobrý způsob, jak dostat diváky zpět.

„Nejnovější informace o hrách Pokémon!“ <- ne vždy odkazuje na nové informace, pouze na "nejnovější". To může znamenat nové informace nebo upoutávky, které již byly zveřejněny, nebo to může znamenat nové informace zveřejněné ve stejném týdnu, ke kterému došlo nedávno.

* Pokud jsou informace o hře nové, budou s největší pravděpodobností oznámeny tento týden před odvysíláním v tomto pořadu. Exkluzivní novinky o hře nebyly na Pokémon Variety Shows odhaleny roky.

Pokud uslyšíme nějaké aktualizace, dáme vám vědět.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *