Pokémon Scarlett a Bullet vydávají časově omezený vánoční tajemný dárek

Pokémon Scarlett a Bullet vydávají časově omezený vánoční tajemný dárek

Pokémon Scarlet and Violet Hráči nyní mohou získat zcela nový Mystery Gift ve hře Nintendo Switch. Zdá se, že The Pokemon Company je ve sváteční náladě, protože hráči mohou získat dárek pomocí kódu „HAPPYH0L1DAYS“. Dárek se hodí i k zimnímu tématu, protože hráči dostanou 50 střepů Ice Tera! Tyto figurky lze ve hře použít ke změně typu Tera Pokémona na Ice, což může být velmi velká pomoc pro hráče, kteří mohou mít potíže s psaním zápasu proti uživatelům Dragonu. Rozdávání končí 25. prosince ve 23:59 UTC, takže hráči na něj budou chtít skočit co nejdříve!

The Tera Species je novým přírůstkem do série, která debutovala v Pokémon Scarlet and Violet. Když je Tera Orb uživatele nabitý, může změnit typ Pokémona v bitvě. Výchozí typ Tera pro většinu Pokémonů ve hře je základní typ. Například Scyther je typu Bug/Flying, ale většina Scyther nalezených ve volné přírodě bude mít prostě Bug Tera. To znamená, že při Terastalizaci se Scyther zbaví veškerých zranitelností spojených s typem létání (jako je Electric). Také to posiluje některé slabší tahy hry.

Pro ty, kteří nikdy nevyužili možnost Mystery Gift, je to vlastně velmi snadné! Hráči mají přístup k možnosti Mystery Gift z „Poke Portal“ v hlavní nabídce hry; Je to poslední možnost na obrazovce Poke Portal. Jakmile má hráč 50 Tera Shards libovolného typu, může je vzít do Treasure Eatery v Medali, kde se odehrává bitva proti Gym Leader Larrymu. Výběr správného typu Tera vyžaduje mnoho strategií, takže si hráči možná budou chtít dvakrát rozmyslet, než se rozhodnou!

Pokémon Scarlet and Violet K dispozici nyní exkluzivně na Nintendo Switch. Čtenáři se mohou podívat na všechny naše předchozí zpravodajství o hře tady.

READ  Wordle 302 17. dubna Tipy: Potýkáte se dnes s Wordle? TŘI NÁVODY K ODPOVĚDI | Hry | zábava

Získali jste kopii Šarlatový pokémon nebo fialový na prázdniny? Plánujete využít tento tajemný dárek? Řekněte nám to v komentářích nebo se podělte o své myšlenky přímo na Twitteru a na Hive na @tweet Mluvit o všem, co se týká her!

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *