Pohraniční agenti potvrdili, že pod Bidenovou správou je „na útěku“ 1,2 milionu imigrantů

Americká pohraniční hlídka potvrdila, že 1,2 milionu nelegálních přistěhovalců „uteklo“ před úřady při překračování hranice administrativa prezidenta Bidena, Fox News to v neděli řekly zdroje americké celní a pohraniční ochrany.

CBP každý měsíc sleduje stovky tisíc setkání s migranty na americko-mexické hranici, ale tento zákon nezahrnuje počet známých „převaděčů“ nebo imigrantů, kteří byli odhaleni úřady, ale nebyli zadrženi. Od ledna 2021, kdy Biden nastoupil do úřadu, hraniční přechody explodovaly a nejméně 1,2 milionu migrantů úspěšně uniklo úřadům.

Podle statistik CBP první polovina Bidenova čtyřletého funkčního období zaznamenala nárůst měsíčních hraničních setkání ze 101 000 v únoru 2021 na 251 000 v prosinci 2022.

Biden navštívil hranici poprvé během svého prezidentství na začátku ledna, ale mnoho pohraničníků řeklo, že je to příliš málo, příliš pozdě. Krize na hranicích přitáhla i zaryté demokraty, jako jsou Starosta New Yorku Eric Adams kritizovat Bidenovo řešení problému.

Bidenova administrativa čelí třetímu roku krize na jižní hranici s nejistou imigrační politikou v roce 2023

Americký prezident Joe Biden hovoří s členem americké pohraniční hlídky, když 8. ledna 2023 procházejí podél americko-mexického hraničního plotu v El Pasu v Texasu.
(Jim Watson/AFP přes Getty Image)

Adams minulý týden označil hraniční krizi za národní problém a vyzval Bidena a Kongres, aby přijaly opatření. Severní guvernér byl zatažen do imigrační bitvy díky autobusové politice texaského guvernéra Grega Abbotta, který přepravil tisíce přistěhovalců do New Yorku.

Imigrační krize Bidenovy éry láme další rekord, protože počet přistěhovalců v prosinci dosáhl 250 000

Republikán vidí příliv imigrantů do zarytých demokratických měst, jako je New York City, Chicago a Washington, DC, jako jediný způsob, jak donutit demokraty čelit realitě hraniční krize.

READ  Rychlostní limit v Paříži: město brzdí pravidlem 30 km / h

Statistiky ukazují, že teroristické organizace se také snaží využít chaosu na hranicích, protože obavy z terorismu na seznamu sledovaných vzrostly z méně než 10 ročně za bývalého prezidenta Donalda Trumpa na 98 v roce 2022.

Více než tisíc imigrantů čeká na vstup do Spojených států z mexického Juarezu.

Více než tisíc imigrantů čeká na vstup do Spojených států z mexického Juarezu.
(Fox News Digital/John Michael Rush)

Vozidla čekají 9. dubna 2022 na vjezd do přístavu San Ysidro na vjezd americké celní a hraniční ochrany (CBP) podél americko-mexické hranice v Tijuaně, stát Baja California, Mexiko.

Vozidla čekají 9. dubna 2022 na vjezd do přístavu San Ysidro na vjezd americké celní a hraniční ochrany (CBP) podél americko-mexické hranice v Tijuaně, stát Baja California, Mexiko.
((Foto Patrick T Fallon/AFP) (Foto Patrick T Fallon/AFP přes Getty Images))

Cla a ochrana hranic USA (CBP) zaznamenala odhadem 718 000 hraničních konfrontací během prvních 100 dnů fiskálního roku 2023, který začal 1. října.

Kliknutím sem zobrazíte aplikaci FOX NEWS

Bílý dům se dlouho snažil odmítnout navýšení jako každoroční událost, ale historické údaje ukazují, že současná krize dalece přesahuje tradiční každoroční nárůsty.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *