Pohled na to, co veselý mladík v červeném přinesl sportovní komunitě

Je načase podívat se pod stromeček a prozradit, co zábavný stařík přinesl sportovní komunitě.

Je načase podívat se pod stromeček a prozradit, co zábavný stařík přinesl sportovní komunitě. Dárky nejsou vždy to, co týmy a organizace chtějí, ale co je důležitější, to, co potřebují:

Victoria Royals: Pro tým, který je o 10 bodů méně než v play-off Western Hockey League, by tyto pestrobarevné rally ručníky byly promyšleným dárkem.

Vancouver Cookies: Je Santa dostatečně kouzelný, aby dal této bezcílné franšíze zřetelný smysl pro směr?

Pobřežní konference BCHL: Pěkná stuha omotaná kolem vozu Mercedes Formule 1 z rychlostní sady Lewise Hamiltona by byla pěkná. To je to, co se ostatní týmy budou muset připojit, aby chytily Major Nanaimo Clippers, kteří vypadají dobře na cestě do finále BC Hockey League.

černý bc: Vraťte se do CFL a znovu se objeví překvapivá superstar Nathan Rourke. Majitel vychovaný v Oak Bay Ammar Duman si to zaslouží přinejmenším za skvělou práci, kterou odvedl při otáčení osudu Lions na hřišti i mimo něj.

Pacific Club: Možná bude Santa laskavý a přistane dnes večer na Starlight Stadium v ​​rámci svého světového turné, aby představil inteligentního útočného záložníka, který nahradí zesnulou hvězdu Marca Bustose.

Kanadský fotbal: Více mladých a začínajících hráčů jako Ismail Kony a Alistair Johnston pod stromeček, prosím, každý rok od nynějška do roku 2026.

MICAH ZANDEE-HART a CASSIE SHARPE: Polštář tak může atletům z ostrova udržet medaile z letošních zimních olympijských her jiskřivé.

Basketbal v Kanadě: Polák může toto oblečení zatím zlaté generaci odmítnout, když míří do velkého roku olympijské kvalifikace do Paříže.

Kanadské ragby: Kanada sídlící v Langfordu se nezúčastní mistrovství světa v příštím roce poprvé, takže roadmapa do roku 2027 bude muset být pod stromečkem, aby byla otevřena a se zájmem prostudována. Příliš staré a těžké na opětovné složení? Takže GPS ukazuje na rok 2027.

READ  Bruinsův David Pastrnak bojuje s rakovinou pomocí nového partnerství s těstovinami

Veslování v Kanadě: Má Santa Claus sílu zdobit klidné vody jezera Quamichan, když se národní tým letos na podzim připravuje na kvalifikaci v České republice o pořádání olympijských her v Paříži v roce 2024?

Přístavy a noci: Vztahuje se Santova síla a aura také na dárkovou kartu, která zaručuje měkké letní noci v roce 2023, zatímco pivo teče proudem a pořádá show v Royal Athletic Park a Siroxmen Stadium? Už jen tato myšlenka může být tento ponurý, ponurý prosinec tím nejlepším dárkem ze všech.

Shamrocks and Timbermen: Vzhledem k tomu, že dárkové karty jsou nyní v módě, můžete si tuto vyzvednout u starého St. Nicka v srpnu na finále Western All Islands Lacrosse Association mezi Victorií a Nanaimem. T-Men se tam letos dostali poprvé od roku 1968 a Shamrock, navzdory svému letošnímu propadáku, je vždy dost dobrý, aby se tam dostal.

Yuvik Fix Hoops: Kopie základu o basketbalu a životě trenérské legendy Johna Woodena pyramida úspěchu Celý tým musí číst, protože to vypadá, že talentovaný mužský tým UVic má mladé jádro, které by mohlo v příštích čtyřech až pěti letech ovládnout Canada West na Kane a Cathy Shields Court a vytvořit rozruch na národní úrovni v U Sports.

Otevření Royal Beach Victoria: V Santa’s Bag bude v červnu předán další vítěz v Uplands, který pokračuje ve hře na PGA Tour, aby se přidal na již tak hvězdně obsazený seznam absolventů váženého čtyřdekády Island Golf Championship.

TC 10K Marathon a Royal Victoria Marathon: Rostoucí seznamy registrací pod stromečkem, jak se tento sport stále vynořuje z pandemie.

[email protected]

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *