Pohled na některé z nejdůležitějších lyžařských momentů v olympijské historii | olympiáda

První zimní olympijské hry se konaly v roce 1924 a od té doby sloužily jako krmivo pro některé z nejpamátnějších a nejinspirativnějších okamžiků v historii tohoto sportu. S blížícím se zahajovacím ceremoniálem olympijských her v Pekingu 2022 4. února vybraný Prohlédněte si 13 největších lyžařských momentů v olympijské historii.

Bruslení, v té či oné podobě, bylo součástí zimních her od té první várky. V současné době je na zimních olympijských hrách šest disciplín FIS: alpské lyžování, běh na lyžích, snowboarding, snowboarding, snowboarding a snowboarding.

Zimní olympijské hry v roce 2022 budou první od roku 1998, na kterých nebude chybět Lindsay Vonnová, pravděpodobně nejlepší lyžařka v historii. Vaughn odešla do důchodu v roce 2019 po třech zimních olympijských hrách, osmi medailích z mistrovství světa a 82 závodech během svého působení. Zaznamenala také dva tituly Světového poháru, čtyři celková vítězství ve Světovém poháru a 16 křišťálových glóbů.

Blíží se také nadcházející zimní olympijské hry, nejnovější ve Velké Británii a Kanadě řada zemí (včetně Spojených států), aby oznámili diplomatický bojkot her kvůli údajnému porušování lidských práv v Číně. Představitelé Pekingu tato obvinění důrazně odmítli. Objeví se další olympijské hry Sedm nových akcí, včetně venkovního bruslení mužů a žen (volné bruslení) a bruslení smíšených týmů.

Pokračujte ve čtení a objevte některé z nejlepších olympijských lyžařských momentů od roku 1924.

READ  FIFA zamítá žádost ukrajinského prezidenta Zelenského o zveřejnění mírového poselství před finále mistrovství světa

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *