Podrobnosti o pokroku YouTube v oblasti aplikací pro prémiové funkce

Podrobnosti o pokroku YouTube v oblasti aplikací pro prémiové funkce

Kromě dnešního oznámení nejnovějších funkcí pro prémiové předplatitele YouTube oznámil Sdílené aktualizace Na nejvyšší požadavky na funkce.

Pro začátek YouTube „vylepšuje možnosti stahování tím, že řeší problémy s úložištěm zařízení“.

Pro tým YouTube to zůstane stále zeleným postupem

Tým také pracuje na „zpřístupnění vybraných ovládacích prvků“ tím, že bude vyžadovat „méně kliknutí“. Dnes při sledování videí souvisejících s hudbou uvidíte v levém dolním rohu přehrávače tlačítko „Featured Controls“ ve tvaru pilulky. Otevře se stránka s většími ovládacími prvky pro přehrávání, rychlost, kvalitu a pevnou hlasitost.

U všech ostatních typů obsahu k nim lze přistupovat zobrazením ikony Nastavení v pravém horním rohu > klepnutím na ikonu ozubeného kola > Další nastavení > Ovládací prvky funkcí.

YouTube také řeší problém, kdy se funkce pokračování ve sledování nevztahuje na frontu (a vztahuje se pouze na videa, která sledujete).

Google také uvedl, že chce, aby si členové „užívali vysoce kvalitní zážitek ze sledování“. YouTube zaznamenal nedávné spuštění 1080p Premium Enhanced Bitrate.

Kromě prémiových funkcí YouTube rozšiřuje „aktuální nabídku do více regionů“ a „představuje nové plány a zkoumá způsoby, jak v budoucnu sdílet své výhody s přáteli“. Dnes je k dispozici pouze YouTube Premium Family (22,99 $ měsíčně pro „až 5 členů rodiny žijící na stejné adrese bydliště“).

Více na YouTube:

FTC: K získání automatického příjmu používáme přidružené odkazy. více.

READ  Trailer 2XKO 'Illoi, Kraken Priestess'

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *