Podrobnosti o novozélandských vízech pro irské a české obyvatele

Podrobnosti o novozélandských vízech pro irské a české obyvatele

Novozélandské vízum pro irské občany

Od července 2019 budou irští občané potřebovat eTA pro Nový Zéland. Irsko je jednou ze 60 zemí oprávněných žádat o novozélandskou eTA, která umožňuje cestujícím více vstupů v délce až 90 dnů, každý v rámci 2leté doby platnosti. Nový Zéland eTA je povinný vstupní požadavek pro vstup do ostrovního státu z Irska. Irští občané potřebují novozélandské vízum pro pobyty do 90 dnů. Držitelé irských pasů mohou vstoupit na Nový Zéland na 90 dní z Irska bez získání novozélandského víza prostřednictvím úřadu pro elektronické cestování Nového Zélandu (NZeTA) v rámci programu bezvízového styku, který začal v roce 2009.

Novozélandské vízové ​​požadavky pro irské občany

 • Cestovní pas – Irští občané, kteří chtějí podat žádost online, musí mít platný cestovní pas. Zároveň musíte zajistit platnost dokladu ještě minimálně 3 měsíce od data vašeho odjezdu z Nového Zélandu.
 • Digitální fotografie – Fotografie by měla být co nejnovější a měla by splňovat všechna ostatní pravidla pro pasovou fotografii.
 • Platební metody – Můžete použít kreditní nebo debetní kartu, ale můžete také platit pomocí PayPal.
 • E-mailová adresa – Vízum obdržíte e-mailem ve formátu PDF. Nezapomeňte vytisknout několik kopií, abyste měli náhradní nebo dvě.
 • Zpáteční letenka – Když dorazíte na letiště, můžete být požádáni, abyste ukázali zpáteční letenku do země vašeho původu (nebo jiné destinace, pokud jste v tranzitu). Pokud ji nemáte, budete potřebovat abyste prokázali, že jste finančně schopni si jej koupit.

Novozélandské vízum pro české občany

Cestovatelé, kteří mají v úmyslu navštívit Nový Zéland z České republiky za účelem turistiky nebo služebně na méně než 90 dní, musí pro vstup na ostrovní stát vlastnit schválený průkaz NZeTA. Novozélandské české vízum není volitelné, ale povinné pro všechny české občany, kteří do země přijíždějí na krátkodobé pobyty. Čeští občané potřebují novozélandské vízum pro pobyty do 90 dnů. Držitelé českých pasů mohou vstoupit na Nový Zéland, aniž by získali novozélandské vízum od České republiky na 90 dní u novozélandského úřadu pro elektronické cestování (NZeTA) v rámci programu bezvízového styku, který byl zahájen v roce 2009. NZeTA lze získat rychle a snadno. A zažádejte si online, takže nemusíte navštěvovat novozélandskou ambasádu.

READ  Nesnesitelný! Pátrání po černém medvědovi na svobodě v okrese Montgomery končí pastí naloženou koblihami

Požadavky novozélandské elektronické cestovní kanceláře (NZeTA) pro české občany

 • Občanský pas je platný minimálně tři měsíce po datu prodloužení z domovské země.
 • Online formulář žádosti NZeTA musí být vyplněn správně a úplně.
 • Platná kreditní nebo debetní karta k platbě online přihlášek a poplatků za IVL
 • Platnou e-mailovou adresu pro příjem schváleného zrušení víz eTA do jejich e-mailové schránky.
 • Dvojí občané musí poskytnout údaje o pasu, do kterého cestují.
 • Cestující cestující s rodinnými příslušníky nebo nezletilými musí požádat o eTA zvlášť pro každého člena.

Novozélandské vízum

Nový Zéland je jednou z nejžádanějších turistických destinací na světě. Se zasněženými horami, prastarými ledovci, zvlněnými kopci a spoustou vína je to místo jako žádné jiné. Země má vynikající vzdělávací instituty, které poskytují vynikající vzdělání a cestování. Požádejte o novozélandské vízum snadno online. Na rozdíl od některých jiných zemí nemá Nový Zéland příliš přísné vízové ​​předpisy a uděluje víza oprávněným žadatelům. Novozélandský úřad pro elektronické cestování (NZeTA) je osvobození od elektronických víz, které bylo zavedeno v červenci 2019. Nyní je povinným požadavkem pro státní příslušníky osvobozené od vízové ​​povinnosti a personál leteckých společností a výletních lodí všech zemí, aby byli držiteli NZeTA pro nové cesty. Zélandu. Umožňuje oprávněným občanům navštívit Nový Zéland za turistickými, obchodními nebo tranzitními účely bez předložení vízových dokumentů velvyslanectví. Novozélandská eTA umožňuje vícenásobné vstupy pro krátkodobé návštěvy během své platnosti a je platná 2 roky.

Co je ETA Nový Zéland?

Novozélandský eTA (New Zealand Electronic Travel Authority) je elektronická cestovní autorizace pro občany zemí bez vízové ​​povinnosti. NZeTA, která byla zavedena v srpnu 2019, není vízum, ale vstupní doklad vyžadovaný od října 2019. Způsobilí cestovatelé mohou získat NZeTA a cestovat do země za turistikou, obchodem nebo návštěvou jiné země.

READ  Na Slovensku a v České republice zahájeny kurzy pro mezinárodní spolupráci v oblasti prevence extremismu a trestné činnosti

Jak získat novozélandské vízum

Ať už se člověk chce přestěhovat trvale nebo dočasně, Nový Zéland nabízí řadu možností. Jednotlivci mohou požádat o novozélandské vízum na základě svých potřeb. Než se přihlásíte online, musíte zjistit, zda splňujete některá důležitá kritéria způsobilosti. Spolu s podpůrnými dokumenty by měl být poskytnut důkaz o finanční stabilitě a vzdělání jednotlivce. Typ požadovaného víza je nutné určit před vyplněním online žádosti nebo návštěvou velvyslanectví. Poté se lidé mohou připojit na oficiální imigrační web a požádat o vízum.

Formulář žádosti Nového Zélandu

Níže je uveden seznam postupů žádosti o vízum pro Nový Zéland:

 • Sbírejte dokumenty – Úroveň obtížnosti při přípravě žádosti se liší. U většiny víz si před odesláním žádosti získejte všechny požadované podpůrné dokumenty.
 • Odeslat přihlášku – Více žádostí o vízum můžete podat online. Kromě formulářů žádosti musíte předložit cestovní pas a další podpůrné dokumenty.
 • Počkejte na výsledek víza –Vaši žádost co nejdříve posoudíme. Můžeme vás kontaktovat, pokud budeme potřebovat další informace. Po požadavku a rozhodnutí vás budeme o vašem vízu informovat.
 • Dostat se tam – Pokud jste se ještě nepřestěhovali na Nový Zéland, můžete se nyní přestěhovat, investovat, pracovat, studovat nebo trvale žít na Novém Zélandu.

Mediální komunikace
Jméno společnosti: Novozélandský důstojník
Kontaktní osoba: Mary Wyndham Rustamová
E-mailem: Poslat email
Telefon: +61 (08) 8231 9565
Adresa:44 Hindley St, Adelaide
Země: Jižní Afrika
Webová stránka: www.new-zealand-visa.co.nz/bn/visa/

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *