Podpis Joe Harta ukazuje sílu Celticu v rukou trenéra Jablonce, když vítá zlepšení soupeřů Evropské ligy

Trenér Jablonce Peter Rada řekl, že Celticův podpis Joe Harta ukazuje, s čím se tento týden v Evropské lize utkají.

Finanční propast pro obě strany je vážná, protože se připravují na setkání tváří v tvář v České republice. Hart vydělává 15 000 liber týdně, což není ani jeden z nejvyšších platů Ange Postecoglou.

Zatímco Celtic letos v létě podepsal sedm hráčů v hodnotě 15 milionů liber, Jablonik utratil peníze pouze za jednoho hráče – pravého obránce Michaela Sorzina za zhruba 100 000 liber.

Rada uvedl finanční nesrovnalosti, s nimiž oba kluby operují, jako příklad uvedl podpis dvojnásobného vítěze Premier League Harta.

„Hrají dobře jako tým a samozřejmě si mohou koupit dobré hráče, protože jejich ekonomická situace je dobrá,“ řekl.


Testujeme nový web:
Tento obsah bude brzy k dispozici

„Vím, že koupili brankáře, Joe Hart, takže musí být dobrý v jejich týmu.

„Je to úplně jiná stránka než ta, která loni prohrála se Spartou. Jediné, co můžeme udělat, je připravit se, protože jsou velmi silným soupeřem.“

Jablonecký český rival Sparta nastřílel v minulé sezóně ve dvou zápasech skupiny proti mužům Neila Lennona osm branek, ale Rada dodal: „Je pravda, že zápasy Sparty už dlouho nejsou, ale mají nového trenéra a mají mnoho nových hráčů.

„Možná nebyla minulá sezóna ideální, ale nechci tento tým srovnávat s týmem, který teď mají.

Pro letošní rok jsou rozhodně velmi ambiciózní. Celtic je také skvělé jméno. Mají mnoho přezdívek. Mít velkého soupeře by pro nás byla obrovská výzva. “

Chcete před sezónou exkluzivní keltský náhled – ať už ve vaší doručené poště nebo prostřednictvím vaší poštovní schránky? hlavu vzhůru tady Zjistěte více a zabezpečte si kopii.

READ  České předsednictví Evropské unii bude řídit Erasmus Placení stážisté

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.