Podívejte se na první pohled kosmické lodi NASA na vrtulník zastrčený v žaludku

Rovingová sonda NASA zachytila ​​pohled na otevřený vrtulník Innovation připnutý pod břichem.

NASA / Jet Propulsion Laboratory- California Institute of Technology

Kosmická loď NASA Perseverance dělá svou část, aby pomohla uskutečnit první řízený a řízený let na jinou planetu. Inovativní vrtulník, společník roveru, se brzy setká na Zemi na Marsu.

NASA sdílela svůj první pohled na malý vrtulník pod břichem roveru poté, co upustil ochranný štít.

„Odejdi od štítu proti úlomkům a tady je můj první pohled na vrtulník. Je uložený do strany, složený a připnutý na místě, takže je třeba udělat nějaký reverzní origami, než ho mohu nainstalovat,“ V neděli tweety NASA.

Vytrvalost putuje směrem k tomu, čemu NASA říká „helipad“, místo, kde se dá na Zemi tvořit. Pohled pod břicho pochází z kamery připojené ke konci robotické paže vozítka.

NASA bude sdílet další podrobnosti o postupech a plánech nasazení Vynalézavosti Během úterního briefingu. Vrtulník je považován za High-stakes a odměněná technická nabídka. Bylo by úžasné, kdyby uspěl, ale ne překvapivě, kdyby ne.

Zapojila se také kosmická agentura Video ze zkoušky na zemi ukazující, jak přistál vrtulník. Jedná se o vícestupňový proces, který vyžaduje kreativní přemístění, otevření přistávacích nohou a jejich pád na povrch.

Rover se v poslední době zbavuje některých svých částí. Sleduje vrakový štít Ingenuity Vytrvalost zůstala po odnímatelné břišní pánvi Záloha v tomto měsíci. Tyto kousky si udělaly domácí úkol a již nejsou potřeba.

Vytrvalý rover přistál v únoru, ale opravdu poslal spoustu úžasných vizuálů a Hlas z Rudé planety. Nasazení vynalézavosti bude znamenat začátek zcela nového vzdušného dobrodružství na Marsu.

Pokračování Vesmírný kalendář 2021 pro CNET Držet krok s nejnovějšími letošními kosmickými novinkami. Můžete si ji dokonce přidat do své Kalendář Google.

READ  Covidové případy po očkování nejsou „překvapivé“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *