Podívejte: Jodi Sta. Maria v den svých 40. narozenin prozkoumává Prahu

Podívejte: Jodi Sta.  Maria v den svých 40. narozenin prozkoumává Prahu

Foto: Instagram / @jodistamaria

Judy Sta. Maria odjela na dovolenou do Prahy v České republice, aby oslavila své 40. narozeniny, zatímco se svým synem Thirdim objevovala Evropu.

O tom, jak se cítí po čtyřicítce, se herečka zamyslela a vystavila se v Praze prostřednictvím fotografie, kterou Thurdi včera, 16. června, pořídila na svůj Instagram.

„40. Dosud to pro mě byl úžasný rok. Jak překračuji svůj střední věk, cítím se díky tomu novými způsoby,“ řekla.

sta. Maria diskutovala o věcech, které se naučila za poslední čtyři desetiletí, od opuštění života až po plnou moc.

„Musela jsem se naučit a odnaučit se určité věci. Milovat a opouštět situace a lidi. Ignorovat hluk a žít život, který mě posiluje,“ řekla fanouškům. „Zachovej klid a uvědom si, že je v pořádku nevědět všechno. Vědomě si připomínám, že mám být vděčný v každé situaci a odevzdávám své starosti Pánu. Děkuji ti, Pane, za dar života.“

sta. Maria také poděkovala těm, kteří se o ní zmínili, a poslala jí pozdravy, ve kterých vyjádřila svou vděčnost Bohu k jejím narozeninám.

Mezi těmi, kteří poslali svá přání k narozeninám Sta, byli spoluslavní Maricel Soriano, Shayna Magdayao, Angelica Panganiban, Jake Igercito, Isabel Ole, Agut Isidro a Remart Santiago. Maria.

„Všechno nejlepší k narozeninám té nejkrásnější osobě, kterou znám zevnitř i zvenčí. Ať jsou tvé narozeniny tak krásné a úžasné jako ty,“ řekl Santiago Sta. Maria.

„Všechno nejlepší k narozeninám, krásná duše. Moje drahá sestro, která si zaslouží všechnu lásku a mír na světě. Oslav nás (již), až se vrátíš,“ řekl Magdayao.

Komentáře Shainy Magdayao a Angeliky Panganibanové

Foto: Instagram / @jodistamaria

Komentáře Isabel Ole, Jake Igercito, Maricel Soriano a Agut Isidro

Foto: Instagram / @jodistamaria

Komentář Raymarta Santiaga

Foto: Instagram / @jodistamaria

Začátkem tohoto týdne Sta. Maria trávila čas se svým synem v Nizozemsku. Popsala Thirdiho jako svého „oblíbeného společníka na cesty“ poté, co zažila nošení tradičního holandského oblečení a prozkoumávání hlavního města Amsterdamu. /ra

READ  Vývojář používá ChatGPT a Midjourney k vytvoření „nejhorší restaurace na světě“

Související příběhy:

Podívejte: Jodi Sta. Maria je vdaná za svého syna Thirdiho v Amsterdamu

Judy Sta. Maria je při odevzdání svého hlasu emotivní: „Hrdá na Aku Kasi Tomendige Aku“

Nejžhavější novinky ze zábavy přímo do vaší schránkyčti následující

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a informace.

účast v POPTÁVKA PLUS Chcete-li získat přístup k The Philippine Daily Inquirer a více než 70 titulům, sdílejte až 5 widgetů, poslouchejte novinky, stahujte již ve 4 hodiny ráno a sdílejte články na sociálních sítích. Volejte 896 6000.

Pro zpětnou vazbu, stížnosti a dotazy, zavolejte nám.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *