Počet souběžných hráčů Babylon Fall klesne na méně než 10 na PC

Nová sužovaná verze od Platinum Games, Babylon’s Fall, pokračuje v boji jen měsíc po svém vydání.

Jak jsem si toho všiml technický radarpodle SteamCharts – Stránka, která podle očekávání mapuje herní výkon na Steamu – Počet hráčů, kteří hrají v nové hře celosvětově, klesl ve středu 13. dubna na pouhých osm. Jeho nejvyšší vrchol v historii je 1 166 hráčů.


Za posledních 30 dní byl průměrný počet hráčů v jednu chvíli pouze 137.

Tato zpráva přichází jen dva týdny poté, co Platinum Games potvrdili svou existenci „Žádné plány“ na omezení rozvoje Od pádu Babylonu navzdory jeho méně než hvězdnému propuštění.

Nejen, že spolupráce Square Enix a Platinum Games vydala průměrné recenze, ale Snažte se přitáhnout obrovský zájem hráčů, velmi. Pouhé dva týdny po spuštění spustil Square průzkum ve snaze pomoci „poskytnout lepší herní zážitek pro každého“ a nyní tým zajišťuje, abyste věděli, že navzdory problémům je obsah v sezóně 2 „prakticky kompletní“ a funguje. na sezóně 3 již probíhá.

Pokud jste pád Babylonu ještě nezažili, ale přesto vás zaujal, demo – které obsahuje kooperativní hru pro čtyři hráče – je Aktuálně k dispozici pro PC a PlayStation. Veškerý pokrok dosažený během bezplatného zkušebního období lze přenést, pokud se rozhodnete pokračovat a zvolit si plnou verzi Babylon’s Fall.

READ  Nové mikrofony Sennheiser fungují dobře s telefony i fotoaparáty

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.