Po představení Saka už o Sanchovi nikdo nemluví.

Bukayo Saka z Bukayo Saka ** Musíte si přečíst titulek: Anglická Bukayo Saka hraje po médiích šipky po tiskové konferenci v parku St. George v Burton upon Trent. Autorské právo: Nick Potts

Jadon Sancho mohl letos v létě dělat obrovské finanční tahy, ale poté, co si Bukayo Saka zajistil své první minuty na Euro 2020, byl to kluk z Arsenalu, kdo měl všechny v zádech.

Před zápasem zazněly od anglických fanoušků výkřiky nelibosti nad rozhodnutím Saka začít. Nakonec došlo pouze k deliriu pro muže zápasu.

Sportovní 1 Ve svém nadpisu uvedl, že „chlapec Arsenalu překonal Sancha,“ a dodal: „Při vítězství Anglie nad Českou republikou ve třetím kole mistrovství Evropy 2021 hráli tři černí teenageři v centru pozornosti. Pro Jadona Sancha to není dobrá zpráva. „

Nezastavili se tam.

Místo hvězdy v Serii A se Southgate spoléhal na 19letého hráče z Arsenalu, který hrál svou pátou čepici za Three Lions: Bukayo Saka. Doposud, stejně jako Sancho, nebyl na hřišti. minuta turnaje. Rodák z Londýna reagoval na plnou důvěru Southgate. “ Poté pokračovali v seznamu všech věcí, které Saka udělal, zejména v první polovině.

Sport1 na to navázal tím, že zahrnul své spoluhráče a manažera Saka, kteří to fandili před samotným hráčem, a řekli:on je [Southgate] Právě mi řekl, abych šel hrát, hrát svou hru a vyjádřit se, jako jsem to dělal v mém týmu celou sezónu.

„Někdy to znamená, že sesadil a utekl proti svému soupeři.“ Udělal jsem to, tlačilo nás to vpřed. “

Sport1 uzavřel svůj článek slovy: „Po tomto vystoupení on [Saka] Muselo to ve vnitřním uspořádání značně sklouznout. K Sanchovu zděšení. Známky toho, že hvězda Eredivisie bude i nadále hrát na tomto turnaji hlavní roli, se od úterní noci nadále zhoršovaly.

READ  Rozvíjející se trhy – Akcie a devizy jsou vyšší kvůli nadějím na menší zvýšení Federálního rezervního systému a zlepšení nálady v bankovnictví

„Protože po představení Saky už o tom nikdo nemluví.“

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *