Po 17 letech je Renner na druhém místě s jedinečnými vítězstvími

Watertown Post zaznamenal v pondělí na stadionu Watertown 17 dvojic jedinečných vítězství v dvojitém vítězství amerického baseballového týmu nad Rainer Post 307 č. 2.

Dawson Schmidt zasáhl zásah za zásahem se základním zatížením a dva naysayers byli omezeni na 7 běhů sedmého, který zvedl Post 17, a je nepravděpodobné, že v úvodní části vyhrají 8-7.

Watertown využil dalších 7 bodů, tentokrát šestý, na vítězství 14: 4 ve hře dva, která ukončila domácí Grand Slam Tour Cole Holdena.

Příspěvek 17 je vylepšen na 15-11 za sezónu.

„Mluvili jsme o hledání hloubky nahoru a dolů v našem týmu 1-9 a bojovali jsme brzy v první hře, ale konečně jsme byli schopni získat nějaké zásahy, včetně některých ze spodní části sestavy, během velké přestávky v příspěvku 17 trenér Ryan Neal, “řekl trenér Post 17.

Renner vedl většinu cesty do úvodní hry a vedl 7: 1 v dolní části 7 za startem Prestona Kunchena.

Watertown Post 17 Cole Holden hraje míč během dvojitého zápasu amerického baseballového týmu proti Rainer Post 307 č. 2 na stadionu Watertown.

Schmidt a Braxton Lacher vstřelili dvojité góly a snížili na rozdíl 7: 3. Poté, co faul na 2 prodloužil hru a snížil náskok na 7-4, Post 17 vstřelil dva góly Kade Russell a 2-Run z Holdena. Zach Hirsch přidal další píseň, než Andrew Cech zasáhl hřiště, aby naložil základy, a Schmidt ho následoval, aby vyhrál zápas.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.