Po 15 000 dolarech získal nesmrtelný hráč Diabla legendární drahokam

Nesmrtelný Diablo

obrázek: Vánice

Naposledy jsme se přihlásili na streamovacím zařízení Královna A jeho pokusy koupit si cestu ke slávě Nesmrtelný DiabloA Utratil 6 600 $ a nezískal ani jeden 5hvězdičkový Epic Gem. S radostí(?) oznamuji, že po zdvojnásobení své investice konečně získal svou kořist.

jako takové Psal jsem dříve v měsíci:

Možná si myslíte, že po nějaké době konečně získáte nejlepší herní vybavení, 5hvězdičkový legendární klenot, protože tak funguje zákon průměru, že? Špatně – špatně – křivě! Jak zde Quin69 jasně prokázal, zákon průměrů je ze své podstaty tvrdý a nepředvídatelný, a proto z něj sázkové kanceláře od úsvitu dějin profitují a proč se hrám líbí. Nesmrtelný Diablo Je postaven na predátorských ekonomických modelech navržených tak, aby využívaly nejnebezpečnější a nejzranitelnější psychologické impulsy lidí.

to bylo tehdy! To je nyní a Quin to zveřejnil poté, co za hru utratil 25 165 NZ$ (15 818 $) – z toho 10 000 NZ$ jediný proud– Má 5hvězdičkový Epic Gem:

Remember, simply buying your way to these items není jediný způsob, jak to získatA jak jsme zde viděli, je to skutečně ta nejhorší cesta, ale o to nejde. Jde o to, že mít to vůbec jako možnost je jedním z důvodů, proč je ekonomika dravých her na hovno!

jako takové Kotaku AU Napsal Při hlášení je hotovo:

Quinn si během této zkušenosti jistě vysloužil svůj díl kritiky. Jeho bezohledné utrácení a návaly vzteku po neúspěšných pádech mnohé zpochybňují jeho emoční stabilitu. Jiní, dokonce i v našich komentářích, byli nešťastní, když viděli, jak dává Blizzardu přesně to, co chtěl: své peníze. Nakonec ale svůj názor dokázal. Lov legendárních pětihvězdičkových drahokamů je šílený quest, systém navržený tak, aby vyčistil bankovní účty a zároveň dal hráči velmi málo.

Každopádně díky za vaše služby, Quin69. Nyní můžete nadobro přestat hrát Diablo Immortal.

READ  Pondělní nabídky MacBooku Cyber ​​​​– ušetřete na MacBooku Air a Pro s naším živým blogem

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.