Plýtvání Halo Infinite XP Boosts nebude nahrazeno, 343 potvrzení

Sparťané z Halo stojící ve skupině.

Snímek obrazovky: 343 Industries / Xbox

Nějaký Halo Infinite hráči jsou frustrovaní, že promrhali užitečné zesilovače XP tím, že je aktivovali těsně předtím recenze serveru srazilo střílečku pro Xbox offline a teď to zní, že 343 Industries hráčům nevrátí promarněné boosty.

dříve tento měsíc, Halo Infinite hráči nebyli schopni hrát hru jen něco málo přes hodinu. Není to velký obchod. Online hry jdou dolů, to se stává. A o výpadek bylo postaráno za necelé dvě hodiny. Někteří hráči však toho večera používali dvojnásobné XP boostery předtím, než se servery zhroutily, a protože se časovač na těchto dočasných boosterech neustále snižoval, i když nehráli, mnoho hráčů plýtvalo některým z těchto užitečných spotřebních doplňků.

Jak si všiml PCGN na Redditu, jeden Ahoj hráč kontaktoval vývojáře ohledně promarněného boosteru a dostal zprávu ze studia to nebyla dobrá zpráva. Podle 343 Industries nemohou nahradit promarněné boosty.

„Vážíme si vaší trpělivosti v této záležitosti. I když nejsme schopni poskytnout nebo nahradit vylepšení XP, o která jste přišli během výpadku serveru, chceme vás informovat, že přístup k serverům Halo Infinite je nyní obnoven. Pokud máte stále problémy se vstupem do zápasů, restartujte hru a zkuste to znovu.“

Vzhledem k tomu, jak naštvaný a jedovatý je Ahoj subreddit může být, dokonce i před nedávnem vypnutí kvůli pokračujícímu obtěžování a hrozbám vůči vývojářůmPravděpodobně vás nepřekvapí, že tato zpráva vedla k mnoha debatám a ventilaci ze strany hráčů.

To také znovu vyvolalo starou debatu o tom, jak posilovače fungují Halo Infinite. Mnohým, včetně mě, připadá zvláštní, že boostery odpočítávají okamžik, kdy je aktivujete, i když uvíznete v lobby a hledáte zápas nebo když servery vypadnou na delší dobu. Je velmi možné spotřebovat polovinu nebo více času vašeho boosteru čekáním na zápasy. To také znamená, že je používám jen zřídka, protože nikdy nevím, jestli tu budu na plný úvazek nebo jestli mě něco neodtáhne.

Spousta hráčů chce, aby 343 změnilo fungování boosterů, takže odpočítávají pouze tehdy, když jste skutečně načteni do zápasu. Zdá se mi to spravedlivé.

Pokud jde o vyhozené boostery, zdá se nepravděpodobné, že 343 dokáže individuálně nahradit každý booster, který byl pro každého konkrétního hráče promarněn. Lepší možností by asi bylo jen pár hodit všem, kdo se během týdne přihlásí.

Mezitím nějaké dobré zprávy od 343: V sezóně 2 začne hráči získávat kredity z Halo Infinite. V současné době můžete nakupovat pouze kredity, hlavní měnu používanou v kosmetickém obchodě hry. A nedávno 343 v tom obchodě snížilo ceny po pokračující zpětné vazbě od hráčů.

READ  Nové pověsti o iPhone SE tvrdí, že model 5G přichází příští rok

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.