Plíšková po 20 měsících odvolala německého trenéra Bagina

Karolína Plíšková z České republiky předává míč egyptské Mayar Sharif během tenisového utkání prvního kola ženské dvouhry třetího dne francouzského otevřeného tenisového mistrovství Roland Garros 2020 v Paříži, 29. září 2020. - AFP obr.

Karolína Plíšková z České republiky předává míč egyptské Mayar Sharif během tenisového utkání prvního kola ženské dvouhry třetího dne francouzského otevřeného tenisového mistrovství Roland Garros 2020 v Paříži, 29. září 2020. – AFP obr.

Pondělí 11. července 2022, 23:44 malajského času

PRAHA 11. července – Světová patnáctka Karolína Plíšková dnes řekla, že se po 20 měsících rozešla se svým německým trenérem Sašou Baginem.

„I dobré věci jednou končí,“ řekla bývalá světová jednička v tweetu na Twitteru.

„Byly to skvělé časy a hodně jsem se naučil! Jak být pozitivnější a věřit si,“ dodal 30letý Čech.

Plíšková se loni dostala do finále Wimbledonu, kde podlehla Ashleigh Bartyové.

Letos ale havarovala ve druhém kole a prohrála s britskou divokou kartou Katie Poulterovou, která je na 131. místě na světě.

Nikdy nevyhrála grandslamový titul a její poslední titul na okruhu WTA se vrací do Brisbane v lednu 2020.

Před nástupem do funkce Plíškové v listopadu 2020 vedl 37letý Baggin Naomi Ósakaovou k postupným grandslamovým vítězstvím na US Open 2018 a Australian Open 2019.

Pracovala také jako trenérka WTA 2018 se Serenou Williamsovou, Kristinou Mladenovicovou a Dianou Yastremskou. – Tisková agentura Francie

READ  Reusse: Hokejová hvězda v problémové zemi? Tento film jsme už viděli

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *