Pleading the Innocent · Row360

Pleading the Innocent · Row360

Český veslařský svaz (CVS) spolupracuje s novinářem Radiožurnálu Arturem Janouškem. CVS odmítá jakékoli pochybení ohledně jejich praktik nákupu lodí a podalo stížnost Radě Českého rozhlasu. V prohlášení, které jsem viděl Řádek 360 CVS Defend File zmíněné cenové rozdíly Vítáme vyšetřování Národní sportovní agentury. Věří, že probíhající vyšetřování prokáže „správnost“ „zadávacích akcí“.

Prohlášení obdržel Řádek 360 Ředitel pro styk s veřejností a marketing Českého veslařského svazu David Kyncl tvrdí, že Janouškův článek obsahuje zkreslené a nepravdivé informace i nesprávné a zavádějící citace. „Citáty pana Romana Zubka, vedoucího logistiky ACS Dukla a Jána išky, prezidenta Slovenského veslařského svazu, byly záměrně zkreslené a vytržené z kontextu.“

CSKA se podle prohlášení od článku distancuje „jako osoba a jménem Slovenského veslařského svazu“. V Janouškově článku je srovnáván člun a remorkér, jako by srovnávali veslice Empachera a Filippiho. CVS se obrátilo na Zubíka s žádostí o upřesnění: „Se svolením Romana Zubíka as jeho oprávněním zveřejňujeme jeho odpověď, která uvádí rekord na pravou míru.

‚mistr. Janoušek mi zavolal s dotazem, jak koupit sportovní vybavení pro ASC Dukla. Na příkladu lodí s remorkéry jsem přirovnal veslice ke kajakům, vodním skútrům nebo jinému sportovnímu vybavení, jako jsou snowboardy atd. Pana Januszka jsem důrazně upozornil, že moje odpověď, pokud ji bude citovat, musí být striktně napsaná a nelze ji vyložit jinak. Očividně to neudělal a upravil mou odpověď tak, aby vyhovovala jeho potřebám, a je proto vytržená z kontextu.

CVS také tvrdí, že spready jsou „nesprávné“. Říkají: „Není nám jasné, jak pan Janoušek… k této částce dospěl, zda byla částka záměrně uvedena špatně, nebo zda pan Janoušek nerozuměl veslicím a jejich vlastnostem, jelikož lodě byly vybaveny s příslušenstvím.“

K využití zprostředkovatele (Sportcentrum Račice) a výběrovému řízení CVS uvádí, že „Český veslařský svaz … nemůže podle platné legislativy nakupovat lodě přímo od výrobců“. Doplňuje, „Sportcentrum Račice, lodě Empacher obchodují také od roku 2015“.

Výsledky vyšetřování Národní sportovní agentury by měly být zveřejněny v následujících měsících.

Pro více informací klikněte zde a přečtěte si odpověď Českého veslařského svazu

Pokrytí Mistrovství světa ve veslování 2022

READ  Harmonogram evropského evropského turné žen 2021: data, místa konání a turnaje pro nový závod sezóny Costa del Sol | Golfové novinky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *