Playtika získává JustPlay.LOL

Akvizice posiluje růstovou strategii Playtika s expanzí rychle rostoucího podnikání a žánrů Battle Royale

Herzliya IzraelA 23. března 2022 /PRNewswire/ – Playtika Holding Corp. (NASDAQ:PLTK) dnes oznámila akvizici společnosti IzraelNa základě JustPlay.LOL, tvůrce hry pro více hráčů, 1v1.LOL, která rozšiřuje nabídku společnosti o žánry Action a Battle Royale. Akvizice je v souladu se strategií Playtika rozšířit šíři typů zábavy a využít firemní platformu Boost ke zlepšení herních operací.

„Akvizice JustPlay.LOL a jejího vlajkového titulu, 1v1.LOL, pokračuje v naší strategii diverzifikovat typy her, ve kterých působíme, a zároveň využít špičkovou technologii herního procesu ke zvýšení příjmů napříč naší platformou Boost,“ Eric Rabs, Director of Strategy ve společnosti Playtika. „JustPlay.LOL organicky vybudoval působivou komunitu zapojených uživatelů. Těšíme se na spolupráci s týmem JustPlay.LOL na rozšíření této základny a poskytnutí nejlepší možné zábavy.“

Tato akvizice je nejnovější v dlouhé a úspěšné historii Playtiky jakožto sjednocujícího faktoru. Schopnost společnosti úspěšně integrovat studia a vylepšovat své platformy mobilní zábavy využitím vlastní platformy Boost je nadále hnací silou jejího finančního a provozního úspěchu.

O společnosti Playtika
Playtica (Nasdaq: PLTK) je lídrem na trhu mobilní herní zábavy a technologií s 35 miliony aktivních uživatelů měsíčně napříč portfoliem několika herních titulů. Založena v roce 2010, Playtica Byla mezi prvními, kteří nabízeli bezplatné sociální hry ke hraní na sociálních sítích a brzy poté i na mobilních platformách. Sídlo v HerzliyaIzrael a vedeni posláním bavit svět prostřednictvím nekonečných herních režimů, Playtica Má 20 kanceláří po celém světě a zaměstnává více než 4000 zaměstnanců.

O JustPlay.LOL
jenom Hraj.moc vtipné Ltd. V roce 2018 Boris and Lior Alterman. Hry společnosti byly staženy více než 50 milionůkrát a mají téměř 700 000 aktivních uživatelů denně po celém světě. jenom Hraj.moc vtipné nacházející se v Ramat JanA Izrael Zaměstnává více než 25 zaměstnanců.

READ  Krejčí, Frolík byli jmenováni na soupisku České republiky pro olympijské hry v Pekingu 2022

zdroj Playtika

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.