Plánovaná upozornění služby Hodiny Google jsou u některých uživatelů deaktivována

Zdá se, že pro mnoho lidí tam venku je funkce naplánovaných budíků Google Clock zcela deaktivována s chybou, která brání spuštění přednastavených upozornění. Na zadní straně tohoto problému nyní záznam v Obchodu Play viděl soubor Záplava 1hvězdičkových recenzí od nespokojených uživatelů.


[Update 09/06]: Google vydal prohlášení prostřednictvím S výhradou /r /GooglePixel, s možností, že nefunkční problém s Hodinami Google je důsledkem integrace Spotify. Dočasným řešením je přepnout na jedno z výchozích zvukových signálů v zařízení, aby se zajistilo, že se naplánované alarmy spustí včas:

Je nám líto, že jste narazili na tento problém, a děkujeme, že jste to nahlásili. Zjistili jsme opravu a brzy se objeví. Do té doby můžete změnit nastavení zvuku upozornění na Vybrat ve zvuku zařízení.


rostoucí nit na / r / subreddit GooglePixel Všimněte si toho, že mnoho zařízení přeskakovalo ranní budíky nebo se na svých zařízeních Pixel nezobrazovalo jako „přicházející“. Problém také ukazuje všechny předem naplánované alarmy jako ‚zmeškané‘ krátce poté, co byl dříve zmíněný alarm naprogramován tak, aby se spustil (prostřednictvím Salát pro Android).

Podle velkého objemu negativních recenzí a 1 hvězdičky, která zbyla na záznamu v Obchodu Play pro aplikaci Google Clock, postihují tyto deaktivované alarmy lidi opravdu krátce. Zdá se však, že problém není omezen pouze na zařízení Pixel. Stížnosti od majitelů zařízení pocházejí od největších OEM, včetně OnePlus, Samsung a Xiaomi.

READ  OnePlus 10 Pro bude obsahovat trojitý zadní fotoaparát a aktualizovaný software

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.