Pixel Watch od Googlu byly právě rozbaleny předčasně

Pixel Watch od Googlu byly právě rozbaleny předčasně

tl; DR

  • Někomu se podařilo dostat do rukou Pixel Watch brzy.
  • Redditor zobrazuje hodiny ze všech úhlů bez zapnutí obrazovky.

Od konference Google I/O na začátku tohoto roku jsme se zmobilizovali pixelové hodiny dělá. V maloobchodních prodejnách jsme dokonce viděli, že se objevily úniky z obalů. Nyní to vypadá, že někdo již položil ruku na samotné zařízení a ukazuje to.

V tom, co se v tuto chvíli stalo téměř trendem, někdo našel další produkt od Googlu před hardwarovou událostí Google 6. října. Vloženo na reddit Dnes odpoledne jsou dotyčným zařízením velmi očekávané Pixel Watch od Googlu. Kromě svého popisu Redditor také vyfotil chytré hodinky.

Podle příspěvku uživatel říká, že hodinky jsou méně tenké, než očekávali. Uvádějí také, že se jim zařízení nepodařilo zapnout.

Pokud jde o to, co odhalilo otevření pouzdra, hodinky byly omotané kolem kusu válcové lepenky, která seděla na něčem, co vypadalo jako magnetický nabíjecí disk. Uvnitř kartonového bubnu je to, co vypadá jako drát připojený k nabíjecímu disku. Je zde také prostor pro instruktážní knihu.

Zejména jsme však získali dvě detailní fotografie chytrých hodinek. I když obrazovka není zapnutá, tyto obrázky stále poskytují dobrý pohled na tloušťku rámečků.

Jen z těchto obrázků se toho moc nedá vyčíst, ale už víme dost o tom, co od zařízení očekávat. Na základě dalších informací, které víme, bude zařízení vyžadovat k nastavení doprovodnou aplikaci, bude mít hlubokou integraci s Fitbit, bude spuštěno spolu s Pixel 7 a Pixel 7 Pro a model Wi-Fi může stát 349,99 $.

READ  PlayStation Stars bude spuštěn 29. září v Japonsku a Asii, 5. října v Americe a 13. října v Evropě a Austrálii.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *