Pixel Viewport Mirroring, HDR+ Top Shot

Pixel Viewport Mirroring, HDR+ Top Shot

Google dnes spouští vedle Androidu 14 QPR3 akci Pixel Features Drop z června 2024. Toto by měla být poslední velká aktualizace před Androidem 15 koncem tohoto roku.

telefony Pixel

Nyní můžete svůj Pixel 8, 8 Pro a 8a připojit ke kompatibilnímu externímu displeji přes USB-C s funkcí June Features Drop. Ode dneška byste se měli zamyslet Podpora DisplayPort Stejně jako v případě více kabelového streamování než u Samsung Dex, Google nabízí zrcadlení, které vám umožní sledovat obsah a sdílet fotografie / snímky z telefonu na větších obrazovkách.

Majitelé telefonů Pixel 8 a 8a nyní mají přístup k… Blíženci Nano. Přejděte do aplikace Nastavení – po povolení možností pro vývojáře – a vyhledejte „Nastavení AICore“. Jakmile si stáhnete velkou šablonu, získáte přístup k funkcím, jako je Summarize v Pixel Recorder, Magic Compose ve Zprávách Google a lepší chytré odpovědi z Gboard. Přicházejí aplikace třetích stran, které využívají Gemini Nano.

Na tuto poznámku, souhrnná funkce aplikace Pixel Recorder na těchto třech telefonech dokáže rozpoznat jména z textu a z ručně přidaných štítků reproduktorů.

Google nyní nabízí, jak může Pixel „automaticky rozpoznat nejlepší okamžik vaší HDR+ fotografie stisknutím tlačítka“. zvláště:

HDR+ je nyní ještě lepší v identifikaci nejlepšího okamžiku vaší HDR+ fotografie pouhým stisknutím tlačítka. Je chytřejší, pokud jde o klíčový snímek, který si vybere k vytvoření kombinovaného snímku s více snímky, přičemž se dívá na kritéria, jako jsou otevřené oči a usmívající se objekty.

tento HDR+ Vylepšený výběr snímků K dispozici na telefonu Pixel 6 a novějších.

Ovládací prvky Pro na displeji Pixel 8 Pro Manuální výběr objektivu. Google to nyní přináší na Pixel 6/7 Pro a Fold. Po aktivaci v nastavení fotografie je tlačítko zoomu nahrazeno tlačítky UW, W a T.

Byla přidána aplikace Phone by Google Zpětné vyhledávání telefonního čísla. Vyberte Volat na kartě Nedávné a najdete novou možnost Hledat pro vyhledávání na webu.

READ  Konečný zákon o výdajích NASA na rok 2024 odkládá rozhodnutí o financování MSR

Vzhledem k tomu, že VPN od Google One zmizí koncem tohoto měsíce, majitelé Pixel 7, 7 Pro, 7a a Fold mají nyní přístup k „Pixel VPN od Googlu„Aplikace/služba. Již je k dispozici pro Pixel 8, 8 Pro a 8a a poskytuje integrovanější prostředí, které se zbaví neustálého upozornění ‚1‘.“

Nakonec Google znovu potvrzuje, jak bude podporovat Pixel 8, 8 Pro a 8a Hledejte moje zařízení a najděte výpadek proudu. Dnes se dozvídáme, že funkce Najít moje zařízení dokáže určit polohu [a] Zařízení je bez proudu minimálně 23 hodin.

Pixelové hodinky

Detekce autonehody Přicházíme k hodinkám Pixel Watch 2. Vaše nositelné zařízení zaznamená, když je zjištěna porucha, a spustí automatické odpočítávání. Pokud jste v pořádku nebo došlo k falešnému poplachu, můžete zrušit. V opačném případě můžete okamžitě zahájit tísňové volání, protože hodinky automaticky vysílají vaši polohu a zároveň poskytují možnost hovořit s operátorem.

Stejně tak Google aktualizoval Detekce pádu Pro lepší detekci kolo– Související kapky. To je k dispozici na původních Pixel Watch a PW2.

Google také vyzdvihuje nové dlaždice Oblíbené na Google Home a složitosti zařízení, stejně jako hlubší ovládací prvky. To zahrnuje možnost upravit otáčky ventilátoru, rychlost a nastavení zvlhčovače. Na tabletu Pixel máte také upozornění na zvonek, když je v doku.

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *