Pixel art ožívá: Fan upgraduje klasické hry pro MS-DOS pomocí AI

Zvětšení / Obrázek kapitána Kena z Velitel Kane 6 Upgradováno přes AI.

Včera večer zavolal uživatel Redditu frigis9 Vložil jsem šest obrázků který zahrnoval detailní grafické upgrady klasických MS-DOS PC her jako např Velitel Kane 6 A Tajemství opičího ostrova. Nejzajímavější na tom je, jak to udělat: pomocí techniky skládání obrázků nazvané „img2img“ (obrázek na obrázek), která vezme vstupní obrázek, použije vektor napsaný text a ve výsledku vygeneruje podobný výstupní obrázek. Je to vlastnost stabilní šíření Fotomontážní model vyšel minulý týden.

selfie z <em> vévoda Nukem </em> A <em> Tajemství Opičího ostrova </em> A <em> Králova výprava VI </em> A <em> Star Control II </em> Upgrady s umělou inteligencí získané díky uživateli Reddit frigis9.“ src=“https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/09/ms_dos_game_upgrade_set-640×320.jpg“ width=“640″ height= „320 “ srcset=“https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/09/ms_dos_game_upgrade_set.jpg 2x“/></a><figcaption class=
Zvětšení / obrázky z vévoda NukemA Tajemství opičího ostrovaA Šestá královská miseA Star Control II Díky uživateli na Redditu frigis9 obdržel upgrady ventilátorů s umělou inteligencí.

V reakci na otázku jiného uživatele Reddit poskytla frigis9 další podrobnosti o tom, jak vytvořit obrázek pomocí front-endového programu s názvem vize chaosu—Všestranná aplikace, která poskytuje přístup k mnoha různým stylům generativního počítačového umění: „U krásných a jednoduchých portrétů, jako je tento, nastavím sílu úvodního obrázku na 0,25. U tmavších a méně detailních obrázků je možná budete muset posunout až na 0,35. nebo 0.4. Budete muset Jen si pohrát s hodnotou síly obrázku, a jakmile to budete mít (tj. zkontrolujete, zda výsledný obrázek vypadá víceméně jako váš nezpracovaný obrázek), pracujte na výzvě k přidání nebo odstranit detaily.Upravte, opláchněte a opakujte asi stokrát, dokud nezískáte dokonalý obraz (nebo dostatečně dobrý)“.

Kyle Catarn dostává od <em> Star Wars: Temné síly </em> upgradovat bundu pouze pro členy.“ src=“https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/09/Kyle_Katarn-640×320.jpg“ width=“640″ height=“320″ srcset= „https http://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/09/Kyle_Katarn.jpg 2x“/></a><figcaption class=
Zvětšení / Kyle Catarn z Star Wars: Forces of Darkness Členové získají pouze vylepšení bundy.

Během minulého týdne uživatelé funkce img2img ve Stable Diffusion Upgradujte dětské kresbyklikyháky se změnily v okouzlující rytíři v pouštiA povýšení Jejich profilové fotky a další. Prozatím je spuštění img2img na vašem vlastním počítači stále poněkud technický proces, ale s grafickými rozhraními, jako je vize chaosu A Modely na tváři objetíMůžete si to vyzkoušet sami. Vývoj jde rychle dopředu, takže je pravděpodobné, že lepší způsoby využití jsou hned za rohem.

READ  Pokud by čepel viděla svůj stín, byla by z hlediska přesnosti další 64
Náš rychlý pokus o img2img pro velitele Keena také nevyšel, což dokazuje, že k dosažení dobrých výsledků v současné době vyžaduje hodně dovedností ve vektorové tvorbě.
Zvětšení / Náš rychlý pokus o img2img pro velitele Keena také nevyšel, což dokazuje, že k dosažení dobrých výsledků v současné době vyžaduje hodně dovedností ve vektorové tvorbě.

Umělecká kvalita ve fotomontáži v současné době vyžaduje mnoho pokusů a omylů a vybírání třešní, aby se dosáhlo takových výsledků, jaké uvádí frigis9 – hodiny potenciální práce. Ale s určitými narůstajícími pokroky v technikách skládání obrazu a výkonu GPU si dokážeme představit emulátor, který během několika let upgraduje starou herní grafiku v reálném čase.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.