Piorkowski oceněn na GuitarFestu APSU | Zprávy, sport, pracovní místa

SUNY Distinguished Professor James Burkowski komunikuje se studenty ve třídě kytary. Foto poskytnuto

GuitarFest 2021 na státní univerzitě v Austin Bay v Clarksville v Tennessee bude věnován významnému profesorovi SUNY Music Jamesovi Bjorkowskému, který vede hudební program SUNY na hudební škole Fredonia.

Studio Austin Bee Guitar vystoupí ve středu 17. března ve 20:30 naživo s hudbou pana Bjorkovského.

Kytarové kvarteto Fredonia – včetně Charlese Mosseyho, učně hudebního vystoupení ze Saratogy; Dawson Hinds, učeň, hudební výchova, Kirkwood; Ian Underwood, Junior, hudební vystoupení, Canandaigua; A Olivia Mescalado, první ročník, hudební vystoupení, East Northport – byla také pozvána k účasti na koncertu. Kvarteto uvede světovou premiéru Piorkowski „Jednou v Rumunsku.“

Živá vystoupení obou kytarových skupin si můžete prohlédnout na: https://www.facebook.com/ApsuGuitarProgram/live

Piorkowski bude spolupracovat s kytarovým studiem APSU prostřednictvím řady školení a telekonferencí zabývajících se jeho původní sólovou, duo a quad kytarovou tvorbou a nově zadanou skladbou pro pentatonickou kytaru. „Krásný večerní večer.“

Jako umělec vystupoval ve Španělsku, Francii, Německu, České republice, Maďarsku, na Slovensku, ve Slovinsku, Portoriku, Venezuele, na Jamajce, v Kanadě a po celých Spojených státech. V letech 1982 až 2000 byl členem světově proslulé skupiny Buffalo Guitar Quartet.

Piorkowski studoval autorství u Antona Wolfa a Donalda Bohlina a chodil na lekce u Aarona Copelanda, Jacoba Druckmana, Lucase Vosse, Mortona Feldmana a Miltona Babbitta.

Z Piorkowského stylu psaní uvádí Classic Guitar (UK), „Jeho skladatelské schopnosti jsou patrné ve velmi příznivém světle, protože jeho dílo evokuje hudební obraz, který zahrnuje různé emoce, od veselých a rytmických až po impresionismus.“

Piorkowského knihy vydaly nakladatelství Mel Bay Publications, IMD, Seconda Prattica, Clear Note Publications a Sergio Lion / Editions Henry Lemoine.

Dnešní nejnovější zprávy a další ve vaší doručené poště

READ  Průvodce UEFA Youth League | Akademie | Zprávy

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *