Petr Václav „Il Boemo“: Upoutávka na světovou premiéru v San Sebastianu

Zemřel sám a opustil ho a dnes jeho jméno zná málokdo, ale v druhé polovině osmnáctého století Josef Myslevichic (1737-1781), syn českého mlynáře, přerušil rodinné vazby a odešel z Prahy do Benátek. se stal jedním z operních skladatelů své doby.

Oceněný český režisér Petr Václav („Cesta ven“) vytvořil honosné dobové dílo bohaté na kostýmy a zvuky živé hudby, kterou pro film nahrála česká kapela Collegium 1704. O výkonech ze skutečného života ani nemluvě. operní hvězdy.

Mezi sólisty z hudebního světa patří francouzský kontra hudebník Philip Jaroski, maďarská sopranistka Emok Barth, italská sopranistka Raffaella Milanesi, slovenská sopranistka Simona Datorová a operní pěvci Juan Sancho, Christian Adam a Sophie Harmsen.

Václav začal na filmu pracovat v roce 2010, kdy strávil rok a půl brouzdáním v archivech, aby odhalil vzestupy a pády svého zesnulého krajana.

V upoutávce sdílené s rozmanité, Stejně jako ve filmu můžete být svědky Václavovy lásky k módě, nábytku a hudbě té doby. Diego Romero a Suarez Lanos oživili Václavův scénář a kostýmy Andrey Cavallito přes italská města, kde si Mislevic udělal jméno, od Benátek po Neapol, kde byla realizována většina jeho práce.

K dramatičnosti muže, jehož láska k ušlechtilé ženě se proměnila v hudbu, přibývají scény roztrhané v plném hávu.

Upoutávka přichází před světovou premiérou filmu 19. září v hlavní soutěži na filmovém festivalu v San Sebastianu.

READ  Bukayo Saka je teenager, který nikdy neudělal trest

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.