Petr Čech podepsal roční smlouvu s Chelmsford Chieftains, vyhrál Muž zápasu

Petr Čech podepsal roční smlouvu s Chelmsford Chieftains, vyhrál Muž zápasu

Petr Čech podepisuje roční smlouvu s hokejovým týmem Chelmsford Chiefs a při svém debutu vyhrává Muže zápasu jako bývalý brankář Chelsea a technický poradce po úspěšném působení v Guildford Phoenix.

  • Vítěz Ligy mistrů Petr Čech se upsal Chelmsford Chiefs
  • Hokejový tým Essexu je o jeden stupeň výš než jeho poslední tým, Guildford Phoenix
  • Čech hrál malý hokej, když vyrůstal, než se stal brankářskou legendou
  • Před odchodem poté, co se moci chopil Todd Buehle, byl technickým poradcem v Chelsea

Bývalá hvězda Chelsea a Arsenalu Petr Čech se připojil k hokejovému týmu Chelmsford Chiefs na základě roční smlouvy – a pomohl jim vyhrát první zápas.

Tým Essex se nachází v nizozemské národní fotbalové lize (NIHL Division One South), úroveň nad Guildford Phoenix, bývalý český brankář. Během tří let odehrál 20 zápasů za Sarriho tým a pomohl jim dosáhnout hattricku, než letos v létě odejde.

Čtyřicetiletý bývalý brankář podepsal s Chieftains před jejich nedělním zápasem mimo Oxford City Stars a začal vířit v dresu č. 39, které také nosil ve Phoenixu.

Sheikhs vyhráli 6:4 a Čech byl za svůj výkon zvolen mužem zápasu ve svém týmu, Podle twitterového účtu Stars. Stejné ocenění získal také ve svém prvním zápase za tým Guilford v roce 2019.

Před výhrou Chelmsfordu v Oxfordu Čech řekl: „Jsem nadšený, že se chopím nové výzvy s Chiefs a těším se, že pomůžu týmu dosáhnout cílů pro tuto sezónu.“

Mark Saunders, trenér kmenových náčelníků, řekl BBC: „Mít v našem týmu Network Monitor s kvalitou a zkušenostmi Petera je pro nás v tuto chvíli obrovská vzpruha.

„Přináší vítěznou mentalitu, touhu soutěžit pokaždé, když je na ledě, a těšíme se, že v této sezóně uvidíme, jak doplní náš kádr.“

Čech byl technickým ředitelem Chelsea, než klub opustil po svém převzetí

Čech byl technickým ředitelem Chelsea, než klub opustil po svém převzetí

Fanoušci tento podpis rychle uvítali, zejména díky jeho zkušenostem se čtyřmi vítězstvími v anglické Premier League a v roce 2012 v Poháru mistrů UEFA jako profesionální fotbalista s Chelsea.

Čech nedávno opustil svou roli technického ředitele Chelsea poté, co Todd Boehle převzal klub, od roku 2019 pracoval jako poradce pro Blues.

Čech vyrůstal s láskou k řadě sportů, hrál juniorský hokej v České republice. Po odchodu z fotbalu se vrátil k lednímu hokeji a spojil to se svou profesionální rolí v Chelsea.

Ultraodolné sportovní přilby jsou užitečné i pro Čecha, který se narodil se slabší lebkou v důsledku narození trojčat.

reklamy


You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *