Pět javorových listů, které jsou zámkem pro jejich olympijské týmy

Národní hokejová federace dnes oznámila, že pošle hráče na zimní hry do Pekingu v únoru 2022. Olympijské hry určitě vzbudí v každé zemi určité vzrušení. Ve hře jsou však také interní týmové soutěže NHL.

Když se například tým Kanady setká s týmem USA, Toronto Maple Leafs pošle jednoho z nejlepších hráčů týmu proti jednomu z nejlepších hráčů týmu, když Kanaďan Mitch Marner půjde proti kolegovi americkému Maple Leafs Austonu Matthewsovi. To je zajímavé.

Tady je Počet hráčů Maple Leafs, kromě Marnera a Matthewse, kteří pravděpodobně budou také ve svém venkovském týmu. V tomto příspěvku se chci podělit o pět hráčů z Maple Leafs, kteří si myslím, že budou v olympijských týmech v jejich zemi.

Marner a Matthews zamykají, ale jsou tu i další

Na olympiádě bude několik skvělých týmů. Je jasné, že v mixu by měla být Kanada a Spojené státy. Rusko, Švédsko, Finsko, Česká republika, Německo a Slovensko by však po cestě měly vyhrát jeden nebo dva zápasy. Dánský tým bude pravděpodobně podporovat také bývalý brankář Maple Leafs Fredrik Andersen.

Jistě, Marner a Matthews jsou zámky, které tvoří tým; Existují však i další hráči, kteří pravděpodobně budou hrát také v olympijském týmu své země. Pojďme se podívat na některé z těchto hráčů.

READ  Titul Miss World 2024 získala Češka Kristina Pešková

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *