Pět českých festivalů stále trvá do roku 2021

Festivaly a organizátoři se při prezentaci letošního ročníku snaží pracovat co nejlépe. Pravda je zklamáním, protože stále více a více největších festivalů je zrušeno nebo odloženo.

Zde je seznam festivalů, které se s největší pravděpodobností uskuteční v České republice.

Nech to točit

Nech to točit Je to bezpochyby největší a nejvlivnější festival bicích a basů v Evropě. Sestava festivalu představuje nejvýznamnější umělce, kteří na svých osmi pódiích prezentují více než 300 DJů a producentů.

Plakátové bicí a basy, jako jsou Hospitality, Shogun Audio a Technique, pořádají své vitríny, kde můžete sledovat své nové oblíbené a další potenciální titulky, spolu s workshopy a diskusemi s odbornými producenty a profesionály v tomto žánru. Organizátoři také řekli: „Let It Roll je o bezkonkurenční vizuální a zvukové produkci (tj. Zahajovacím ceremoniálu, který musíte sledovat), který zajistí, že si každý rok udrží svůj bicí plášť a lepší šaty.“

  • Kde: Letiště Milovice, Milovice.
  • Kdy: 5. – 7. Srpna 2021

Festival přenosu

Festival přenosu Uznáván jako jedna z nejlepších indoorových tanečních akcí na světě a každý rok láká na pražské náměstí O2 tisíce návštěvníků. Od roku 2014 se přenos rozšiřuje do zámoří a v současné době je regulován na třech kontinentech – Evropě, Austrálii a Asii. Styl přenosu hudby představuje hlavně trance, progresivní trance, technický trance a psytrance.

Casting je úžasná taneční událost, která vytváří úžasný a nezapomenutelný zážitek kombinací elektronické taneční hudby, vysoce kvalitního vybavení, speciálních efektů, živých vystoupení a speciální scénografie.

U přenosu je jedinečné to, že obsahuje exkluzivní témata související s příběhy, které navádějí návštěvníky na celonoční cestu. Organizátoři poskytují umělcům speciálně navržené „show filmy“ a vizuály. Letos je Transmission Festival připraven přinést další jedinečný zážitek se zcela novým tématem: Behind the Mask!

  • Kde: Náměstí O2, Praha
  • Kdy: 11. září 2021
READ  Festival CAB 2023: Oslava americké kultury | stav

Festival fantazie

První vydání Festival fantazie Konalo se na jaře roku 2012. Akce v garážích na Vyšehradě byla rozdělena na dvě části (bicí a basovou část a část s obtížnějšími styly) a zúčastnilo se jí více než 1 500 návštěvníků.

V roce 2018 se festival přestěhoval na litevské výstaviště PVA v Praze, kde se pořádá dodnes. Al Khayal je největší místní festival zaměřený na bicí, basu a nejnáročnější styly. Festival nabízí směs moderních žánrů elektronické hudby a jedinečný audiovizuální zážitek ve dvou fázích.

  • Místo konání: Výstava PVA, Praha
  • Kdy: 19. listopadu 2021

Beats for love

Beats for love Je to festival věnovaný elektronické hudbě a je jednou z nejpopulárnějších hudebních akcí v České republice. Beats for Love se koná v srdci Průmyslového národního památníku.

Okolí dolních Vítkovic plné železné krajiny je plné spousty skvělé hudby a bohatého doprovodného programu po dobu čtyř dnů. Vytváří nenápadnou atmosféru plnou zábavy a zábavy. Čtrnáct festivalových scén představujících to nejlepší z českého a mezinárodního umění a DJs, stejně jako umělci, taneční skupiny, grafici a řemeslníci představující pouliční umění, digitální umění a různá audiovizuální umění.

  • Kde: Vítkovice
  • Kdy: 1. – 4. Července 2021

Brutální útok Jedná se o každoroční festival minerálů, který se v Jaroměři koná od roku 1996. Místo konání festivalu je hrad Josefov – obranná budova z 18. století. V roce 2020 jsou mezi účastníky festivalu v roce 2020 slavné kapely jako Mercyful Fate, Cradle of Filth, Katatonia a As I Lay Dying.

  • Kde: Jaromír
  • Kdy: 10. – 14. Srpna 2021

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *