Paysafe a ZEN.COM překlenují propast mezi hotovostí a digitálním bankovnictvím

Paysafe a ZEN.COM překlenují propast mezi hotovostí a digitálním bankovnictvím

Autor: Joey Domasia

Paysafe oznamuje, že rozšířila své partnerství s poskytovatelem plateb ZEN.COM. Řešení Paysafe eCash, Paysafecash, mohou nyní používat jednotliví i komerční zákazníci ve 25 zemích Evropy k provádění rychlých a bezpečných hotovostních vkladů do virtuálních peněženek ZEN.COM.

Zákazník si zvolí výši hotovosti, kterou vloží na svůj účet, a vygeneruje jedinečný čárový kód pro transakci. Čárový kód není nutné použít okamžitě; Zákazník má 72 hodin na pokračování. Během této doby může zákazník zajít na nejbližší platební místo, naskenovat čárový kód na prodejním místě a provést platbu v hotovosti. Vložená částka bude během několika minut připsána na virtuální peněženku ZEN.COM. Peněženka dokáže spravovat účty ve 30 měnách a používat je pro směnu měn a platební kartu.

Integrace ZEN.COM s Paysafecash poskytuje tolik potřebnou možnost načítání hotovosti pro zákazníky digitálního bankovnictví v následujících 25 zemích: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Francie, Řecko, Maďarsko, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Litva, Lucembursko a Malta Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Spojené království.

Toto oznámení je nejnovějším vývojem v probíhající spolupráci mezi Paysafe a ZEN.COM. Firemní zákazníci ZEN.COM již mají možnost přijímat platby prostřednictvím předního předplaceného řešení Paysafe, Paysafecard a digitální peněženky Skrill. Kromě toho bylo u Paysafecard povoleno nahrávání do peněženky a také se plánuje další integrace s řešeními Paysafe Payments.

Udo Muller, generální ředitel divize eCash ve společnosti Paysafe, řekl: „Jsem nadšený z toho, že můžeme rozšířit naše partnerství se ZEN.COM, abychom mohli s Paysafecash poskytovat funkci vkladu hotovosti. Naše síť eCash je dobře zavedená a neustále se rozšiřuje, takže je velmi pohodlná a přístupná možnost načítání peněženky pro zákazníky ZEN. COM, kteří se spoléhají na hotovost, zejména proto, že hotovost zůstává v mnoha z těchto zemí základním kamenem platebního prostředí.“

Předchozí článek

ComplyAdvantage spolupracuje s Elliptic pro analýzu blockchainu a monitorování transakcí

Přečtěte si více

další článek

Ripple a Pyypl zahajují nasazení likvidity na vyžádání na Blízkém východě

Přečtěte si více

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *