PAX South byl v dohledné době zrušen

ReedPOP oznámil, že PAX South prozatím uzavře.

„Zatímco každá z našich dalších akcí vzkvétala a některé přitahovaly statisíce návštěvníků z celého světa, PAX South se musí ještě rozšířit a zůstala tak trochu stejná nabídka, jako když jsme v roce 2015 otevřeli,“ tým PAX napsal v prohlášení.

„Tváří v tvář této realitě a zhoršení dopadem COVID-19 jsme učinili těžké rozhodnutí ukončit PAX South v dohledné budoucnosti,“ pokračovali.

Je pochopitelné, že fanoušci, kteří se těšili na návrat Bucks South v roce 2022, budou zklamáni. Formulace v prohlášení však naznačuje, že by se to mohlo někdy vrátit, pokud nastanou příznivější okolnosti.

Vůbec první akce PAX začala v roce 2004 v Bellevue ve státě Washington a od svého založení se rozšířila do pěti různých měst. PAX South začal v roce 2015 v San Antoniu ve snaze přilákat fanoušky z Texasu a sousedních států, ale nakonec se nepodařilo vzlétnout.

V souvisejících zprávách je PAX West letos zpět jako osobní událost. Ta byla loni zrušena a nahrazena pouze digitální devítidenní akcí v důsledku pandemie COVID-19. Zpočátku byl návrat akce kritizován za nezavedení adekvátních bezpečnostních opatření, ale nakonec se při vstupu změnilo na vyžadování očkovacích průkazů nebo negativních testů na COVID.

George Yang je spisovatel na volné noze pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru @yinyangfooey

READ  Řešení problému se zelenou bublinou iMessage od Googlu je šíleně skvělé

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.