Pátek FTB: Check Global Series ban a Drake Patterson, mimo jiné

Pátek FTB: Check Global Series ban a Drake Patterson, mimo jiné

Šťastný pátek! Začneme několika rekapitulačními citáty z prvního tréninkového dne s řádky. Adam Gaudette byl středem zájmu poté, co se připojil k Tavaresovi a Marnerovi, Keefe potvrzuje, že existuje skutečný záměr ho tam vyzkoušet. Briggs o tom bude mít brzy více.

Můžeme dostat Jacka Mujina, což mnozí z vás vyvedli z míry. Vím, že celé léto jsou lidé stále více přesvědčeni. Jeho současné zranění nesouvisí s jeho minulými problémy a vzhledem k tomu, že se jedná o tréninkový kemp, není nyní důvod riskovat. Vraťme se tedy pevně zpět do reality, děkujeme.

Leafs se téměř jistě chystají podepsat Zacha Aston-Reese, jen si musí počkat, až se to podaří. Teoreticky to přijde v den 2 sezóny poté, co Engwall přejde na IR. Engwall to bude mít těžké, protože si myslím, že ZAR je lepší hráč, protože ZAR bere svou práci.

Některé verze těchto dvou párů čar jsou seznamy pro sobotní dvojité znamení.

V „dalších zprávách“ se Axel Rindell potýká s menším zraněním po krátkém náhodném zápase.

Mitch Brown píše v systému prospektů Leafs, který je na 20. místě v lize. Spousta vpřed, aby se to líbilo.

READ  Online aplikace Canada Visa pro švýcarské, norské a české občany

Různé listy a větve

„Nepřemýšlejte o tom“ – Bedard je na vrcholu McKenzieho předsezónního hodnocení draftu | DSN, Bob McKenzie

Hockey Canada odhaluje, že velká část pojistného hráčů jde do National Equity Fund | CBC, Canadian Press

Sinclair je skupina, která vlastní FOX/Bally a obecně pravicový obsah. Místní vysílací práva v USA by mohla být prodána již podruhé za poslední roky. Američtí fanoušci doufají, že tím skončí mnoho výpadků. Ale pokud provozovatelé vysílání použijí výpadky k tomu, aby lidi přiměli k prémiovému předplatnému, budou v tom pokračovat.

Ruští hráči nejsou vítáni v Praze na evropském turné NHL: report | Atletický

Jednalo se o plošný zákaz vstupu ruských mužů do země poté, co Putin oznámil „částečnou demobilizaci“ svých sil. Bylo to ve zprávách a nemyslím si, že by se vám to hokejový blogger měl dále snažit vysvětlovat.

„České ministerstvo zahraničí potvrdilo, že napsalo dvěma týmům NHL, že Praha nebude vydávat víza ruským hokejistům, kteří si přejí odcestovat do české metropole a zúčastnit se zápasů Globální série NHL.“

Generální ředitel Sharks Mike Grier odpověděl ostrými slovy a řekl, že buď hráči půjdou, nebo všichni ne. Nevím, jestli se Global Series mezi San Jose, Nashville, Colorado a St. Louis uskuteční ve Švýcarsku, Německu a Finsku. Zde je 10 ruských hráčů, kterých se to dotkne, najdete je v mém komentáři na včerejším FTB.

Hlavní rozdíl mezi brankářskou situací Leafs a Vegas je v tom, že Vegas mělo zranění dvou brankářů, zatímco Leafs si vybrali dva kluky, které měli k dispozici.

Když se ho zeptali na hokejovou kulturu v rámci celostátního vyšetřování rozšířeného sexuálního napadení a nevhodného chování, místní muž řekl, že „žije sen“ a „každý den se mu to líbí“. Místní muž také bojuje proti světovému hladu a trvá na tom, aby mu jeho matka a týmový kuchař připravovali jídlo každý den.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *