Pár z Iowy sdílí dar hojnosti s neziskovou organizací Cedar Rapids

Pár z Iowy sdílí dar hojnosti s neziskovou organizací Cedar Rapids

Manželé, kteří jsou po desetiletí majiteli firem a sociálními filantropy, dali další dar v hodnotě milionů dolarů sedmi neziskovým organizacím v této oblasti.

podle KCRGMike a Joe Cambridge pošlou během tří let celkem 2,1 milionu dolarů do United Way of East Central Iowa, Katolické charitativní organizace diecéze Dubuque, 2 Crisis Services, Junior Achievement of Eastern Iowa, Mercy Medical Center a Armáda spásy z Služby pro bezdomovce Cedar Rapids a Willis Dady.

The Cedar Rapids Gazette Poznamenává, že Cambridge vedla Cambridge TEMPpositions, která obyvatelům východní Iowy pomáhala najít práci více než 30 let, než v roce 2014 odešli do důchodu. O rok později věnovali svůj první velký charitativní dar ve výši 4,5 milionu dolarů pěti katolickým školám v této oblasti.

S tímto nejnovějším darem obdrží sedm neziskových organizací během příštích tří let 300 000 dolarů. Prvních 100 000 USD již bylo vyplaceno. Joe Cambridge uvedl v tiskové zprávě:

Naše skutky nám požehnaly víc, než jsme si dokázali představit, a pevně věříme, že to vrátíme. Věříme, že jsme na tento svět přišli s ničím a s ničím neodejdeme.

Před darem se Cambridge obrátil na organizace, aby zjistil, jak by byl dar nejlépe využit, a zde jsou podrobnosti o prvních 100 000 $, podle oficiálního věstníku:

  • United Way of East Central IowaPrevence vystěhování, nedostatek potravin, nouzové přístřeší, doprava a krizové služby duševního zdraví jako součást cílů komunity pro služby záchranné sítě.
  • Katolické charity diecéze DubuqueFinancování imigračních služeb pro přistěhovalce a uprchlíky v okrese Lynn.
  • Nadace 2 krizové služby: Většina peněz bude použita na financování jejího investičního projektu na nákup a rekonstrukci nového sídla. Zbytek podpoří nouzový azylový dům pro mládež 2 provozovaný nadací.
  • Junior Achievement východní Iowa Zahájí dva nové programy JA BizTown Mobile, které poskytují pedagogům zdroje pro výuku finanční gramotnosti a profesní připravenosti, a #3DE od Junior Achievement, projektovou metodologii učení, která se prolíná s principy Junior Achievement napříč požadavky základního kurikula středních škol.
  • Al-Rahma Medical Center Foundation: Financí použije na podporu své HallMar Village, velké komunity pro seniory a lidi s chronickými nemocemi.
  • Armáda spásy v Cedar Rapids: Rozšiřte program Cesta naděje a také program Letního tábora.
  • Služby pro bezdomovce Willis Daddy: Peníze vložíte do programu podpůrného bydlení

Podívejte: Zde je nejbohatší město v každém státě

Pouhé vyslovení názvů těchto měst okamžitě vykouzlí obrazy velkých sídel, luxusních aut a luxusních restaurací. Čtěte dále a zjistěte, které město ve vašem domovském státě získalo titul nejbohatšího místa a které místo má nejvyšší průměrný příjem v zemi. Kdo ví – vaše rodné město může být na tomto seznamu.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *