Pánské golfové zápasy v sobotu proti Hendrixu v Little Rocku

Little Rock, Ark. – Mužské golfové sté výročí se v sobotu postaví Hendrix Warriors v duo zápase na golfovém hřišti Repsamen Park.

Muži obsadili druhé místo na Wildcat Invitational, pořádané Louisiana College, ve čtvrtek v Links on the Bayou v Alexandrii v La.

Harrison John (Lafayette, Los Angeles) vystřelil mužské minimum dne o sedm více než 79, zatímco Brody Warner (Brookland, TX) vystřelil 8 bodů nad 80, student Ricky Blair (Bossier City, Los Angeles).) 84, druhý Richard Pollan (Brno, Česká republika) vystřelil na 13 plusů v průměru 85. Nováček Riley Chase (Crosby, TX) byl o jeden výstřel za Pollanem s 14 lety nad 86. Senior Gage Garber (Coppell, TX) A druhák Divan Martin ( Watson, Los Angeles) oba hráli dvouhru a oba měli 14 ran přes 86.

V sobotu bude mužská sestava následující:

1 Jan

Blair 2

3 skleněné panely

4 Chase

5 Martin

6 Garber

Centenary pokračuje ve svém nabitém programu nedávno, protože Maroon a White obsadili druhé místo na každoročním domácím turnaji Hal Sutton Invitational 23. března.

Odkaz na celý plán pro muže naleznete zde: https://www.gocentenary.com/sports/mgolf/2020-21/schedule

READ  Řecko vs Česká republika: Živě, jak se dívat v televizi a získat aktualizace na Eurobasket 2022 | 09/10/2022

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *