Oregon Grenada Anderson Peters ve zlověstném tvaru | Sportovní

Anderson Peters z Grenady poslal zprávu, když se dnes večer kvalifikoval do finále mistrovství světa v atletice hodem oštěpem na Hayward Field v Eugene v Oregonu.

Petersovi stačil ke kvalifikaci pouze jeden hod, hod oštěpem 89,91 metru naznačoval svůj záměr obhájit svůj titul mistra světa.

Grenadi, bývalý decil, hodil 86,89, aby vyhrál znovu v Dauhá v roce 2019 a byli tací, kteří si mysleli, že jeho vítězství bylo způsobeno špatným výkonem pole.

Jeho sólový výkon v kvalifikaci skupiny B může vést k přehodnocení tohoto pohledu.

Peters bude čelit tvrdému odporu Němce Juliana Webbera, který hodil 87,28 a kvalifikoval se automaticky také. Automatická kvalifikační známka pro finále mistrovství světa je 83,50.

V dobré náladě je po svých 88,39 metrech také Ind Neeraj Chopra, spoiler by mohl hrát Čech Jakub Vadelic. Byl také mechanicky kvalifikovaný, hodil oštěpem 85,23 metru.

Finále oštěpu se bude konat v sobotu ve 20:20

Sledujte The Gleaner na Twitteru a Instagramu @JamaicaGleaner a na Facebooku @GleanerJamaica. Napište nám na WhatsApp na číslo 1-876-499-0169 nebo nám pošlete e-mail na @onlinefeedback @gleanerjm.com nebo [email protected].

READ  2022 Předpovědi olympijských hokejistů: Dánsko

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *