Oprava Apple pro webovou kameru Studio Display je v nejnovější beta verzi macOS

když jsme byli Apple zkontroloval nabídku studia ve výši 1 599 $ Jedna věc okamžitě vyskočila: Jeho vestavěná webová kamera je špatná. V té době nám Apple řekl, že se blíží aktualizace pro vylepšení fotoaparátu a nyní se zdá, že je zde. Mluvčí Applu Jenny Orphanopoulos říká: hrana „S dnešní beta verzí macOS Monterey 12.4 je nyní k dispozici aktualizace firmwaru Studio Display. Tato beta aktualizace obsahuje vylepšení ladění fotoaparátu ve Studio Display, včetně vylepšené redukce šumu, kontrastu a orámování.“

Vývojáři mohou nainstalovat Monterey 12.4 beta již nyní; Od společnosti Apple si ji bude moci nainstalovat kdokoli jiný veřejný beta program dnes později.

Budou vylepšení fotoaparátu stačit k tomu, aby byl průměrný Zoom hovor lepší než…tohle? Brzy to otestujeme, takže se vraťte, abyste zjistili více.

Ukázka předběžné aktualizace kvality obrazu Studio Display.

Kvalita obrazu Studio Display byla podivně nevysvětlitelná vzhledem k ceně obrazovky – a nevysvětlitelná pro nastavení fotoaparátu, které bylo v podstatě stejné jako iPhone 11, s 12MP snímačem, clonou f/2,4 a čipem A13. Nepříjemné je také to, že kvůli opravě fotoaparátu musíte spustit beta verzi macOS, což většina lidí na svých pracovních zařízeních dělat nechce. Je ale snad pochopitelné, že Apple může chtít tyto změny otestovat za různých okolností, než je zpřístupní široké veřejnosti.

Jakmile si nainstalujete vývojářskou nebo veřejnou beta verzi, můžete Aktualizujte svou nabídku Přejděte do Předvolby systému > Aktualizace softwaru. Jakmile nainstalujete Studio Display Firmware verze 15.5 (Build 19F5062g), uvidíte výsledky úprav společnosti Apple.

READ  Backdoor pro Windows, macOS a Linux zatím nebyl detekován

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.