Oprava a výměna sady Blizzard® Arcade oživuje hry, které vedly k Blizzard Entertainment

Irvine, Kalifornie – () – Osmý odstavec, třetí věta vydání by měla znít: Konečná verze hry obsahuje mapu „mlhy války“, která odhaluje průzkum hráčů pro jednotlivé úrovně. (Místo … zahrnuje další prostor pro průzkum – dříve byl k dispozici pouze v 32bitové verzi systému Trnka –Stejně jako mapa „mlhy války“ …).

Aktualizovaná verze zní:

Vánice® Arkádová skupina Hry, které vedly k vytvoření Blizzardu, znovu vytvářejí zábavu

Vylepšené verze Ztracení Vikingové®A Rock and Roll Racing®A A Blackthorne® Nyní k dispozici na Battle.net®, Nintendo Switch, Play Station®4 a Xbox One

Před třiceti lety bylo založeno moderní herní studio skládající se z hrstky vývojářů softwaru, kteří vytvářejí druhy her, které by sami rádi hráli. Mezi jejich první výtvory Ztracení Vikingové®A Rock and Roll Racing®, A Blackthorne®Každý z nich získal ohlas u kritiků a odrážel rané principy designu pro společnost, která se brzy stane Blizzard Entertainment. Blizzard dnes s hrdostí oznamuje Vánice® Arkádová skupina„Digitální sada původních výsledků, aktualizovaná a nyní dostupná pro Windows® Osobní počítač, Nintendo Switch, Play Station®4 a Xbox One (také PlayStation®5 a Xbox Series X | S přes zpětnou kompatibilitu).

V počítači se systémem Windows Blizzard Arcade Collection Byl zahrnut jako součást Oslava skupinaA Pamětní sada herních předmětů pro hry Blizzard, které byly vydány na začátku tohoto měsíce k oslavě 30. výročí společnosti. (Hráči, kteří provedli tento nákup, již obdrží a Blizzard Arcade Collection.Verze tohoto balíčku bude dnes také k dispozici na konzolích jako chumelenice® Oslava skupina po dobu 30 let.

The Missing Vikings, Rock and Roll Racing, A Blackthorne Nakonec nám to umožnilo pokračovat ve stvoření Plechovky®Diablo®A A Starcraft®A Takže jsme si to mysleli Blizzard Arcade Collection „Bude to zábavný a pohodlný způsob, jak pohlížet na naše kořeny jako společnosti,“ řekl J. Allen Braque, prezident Blizzard Entertainment. Mnoho hráčů Blizzardu po celém světě s láskou vzpomíná na svůj čas strávený těmito hrami a často nás žádali, abychom je přivedli zpět na moderní platformy, takže jsme rádi, že to nebudeme dělat jen s tímto vydáním.A Ale zlepšit zážitek s novými funkcemi a funkcemi, které jsou k dispozici poprvé v každé hře. “

READ  Vysvětlení schopností Deadlocka: Nová webová mechanika Valorant

Hry v Blizzard Arcade Collection Přijít Původní vydání A také upgradováno Konečné vydání (Podrobnosti níže), s každou verzí zobrazenou Nastavte vlastní klíč A schopnost Přetočit Až 10 sekund. Původní verze Ztracení Vikingové A Blackthorne Také zahrnout Režim sledování, Což umožňuje hráčům kdykoli sledovat fáze hry a skákat, aby dominovali. Schopnost Uložit pokrok kdekoli Jsou také zahrnuty ve všech verzích každé hry, s výjimkou finální verze hry Rock and Roll Racing. skupina další materiály Přiblížení Blizzard Arcade Collection, Včetně herního umění, vývojových prostředků, nevyužitého obsahu, tradic, rozhovorů a dalších.

Touha, bis

Všechny vstupy Blizzard Arcade Collection Zobrazuje důraz na zábavu, osobnost a detail v srdci všech her Blizzard. Všechny hry představují přitažlivou výzvu a nabízejí brzký pohled na to, co by se mohlo vyvinout v podpisový přístup Blizzardu k uspokojení hry, barevného designu a smyslu pro humor.

v Ztracení Vikingové Hráči převezmou role Erika Swifta, Olafa Stouta a Baeloga Fierce, tří odvážných Vikingů, kteří musí společně využít své schopnosti k řešení stovek hádanek, porazit své nepřátele a vydat se zrádnou cestou zpět domů. Konečná verze Ztracení Vikingové Spojuje nejlepší aspekty různých původních konzolových verzí hry a kombinuje vynikající zvukový a vizuální zážitek z prvního vydání s dalšími fázemi a příběhy a podporou až tří hráčů v místní kooperaci, které byly přidány v novější verze.

Díky sérii nástrah a epického rockového a metalového soundtracku Rock and Roll Racing Umisťuje hráče za volant a přináší komplexní demoliční závodní zážitek. Hráči si mohou vybrat z vybrané skupiny řidičů různých talentů a vybrat si vlastní z řady přizpůsobitelných vozů – každý je vybaven upgradovatelným arzenálem, který jim pomáhá porazit a doslova zničit konkurenci. Definitive Edition přidává efekty prostředí, jako je sníh a déšť, a umožňuje až čtyřem hráčům, v porovnání se dvěma v originále, soutěžit v místním režimu pro více hráčů. Rovněž zvyšuje počet závodních tratí na 384 variant, podporuje rozlišení 16: 9 a přidává fyzické nahrávky písní z klasického soundtracku hry – stejně jako nové písně a nové zvukové klipy „Loudmouth Larry“, do kterých si hráči mohou skladby zkopírovat.

READ  Opětovné vydání klasických Star Wars trailerů od BioWare ve 4K

Blackthorne Děj se točí kolem příběhu Kyla „Blackthorna“ Flarus, smrtícího komanda vybaveného hrubou silou, mazaností zvířat, tajemnou minulostí a mocnou puškou. Jako hlavní postava nesoucí její jméno musí hráči bojovat, aby získali svůj osud, uhýbali a tryskali si cestu futuristickým dvourozměrným mimozemským světem, kterému dominují mutantní příšery a hordy goblinů, v divokém pokusu osvobodit svůj vlastní lid. Konečná verze hry obsahuje mapu „mlhy války“, která odhaluje hráče zkoumající jednotlivé úrovně.

Přináší také finální verze Ztracení VikingovéA Rock and Roll Racing, A Blackthorne Širšímu globálnímu publiku, než kdykoli předtím, a poskytuje vůbec první příležitost hráčům po celém světě hrát prostřednictvím těchto klíčových zkušeností Blizzardu v italštině, korejštině, latinskoamerickém španělštině, brazilské portugalštině, polštině, ruštině, zjednodušené a tradiční čínštině do španělské, francouzské, německé, japonské a evropské verze, které byly dříve k dispozici.

Nyní k dispozici na Battle.net® A digitální obchody v konzole

Windows PC verze Blizzard Arcade Collection V současné době k dispozici výhradně na Battle.net jako součást Oslava skupina (Nezávislý nákup není k dispozici). Na konzolách Blizzard Arcade Collection Najdete jej na e-shopu Nintendo eShop nebo PlayStation®Obchod a Xbox jako součást Blizzard 30-Year Celebration Collection, Nebo jako samostatný nákup (SRP 19,99 $).*

Chcete-li se dozvědět více o Blizzard Arcade Collection, Návštěva https://news.blizzard.com/blizzard. Umělecká díla a další díla naleznete na stránce https://blizzard.gamespress.com.

O společnosti Blizzard Entertainment, Inc.

Známý pro své trháky včetně Svět válkyA Krbový kámen®A Všimněte si a dodržujte®, The Plechovky®A Starcraft®, A Diablo® Výsady a pluralismus Storm Heroes®, Blizzard Entertainment, Inc. (www.blizzard.com), Divize společnosti Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI), významného vývojáře a vydavatele zábavního softwaru uznávaného pro tvorbu nejznámějších her v tomto odvětví. Rekord Blizzard Entertainment zahrnuje třiadvacet her číslo 1 A mnoho ocenění za herní rok. Online herní služba společnosti Battle.net®„Je jednou z největších společností na světě s miliony aktivních hráčů.

READ  2022 Porsche 718 Cayman GT4 RS je srdcem 911 GT3

* v Koreji Blizzard Arcade Collection K dispozici pouze pro počítače se systémem Windows. v Japonsku , Skupina Blizzard slaví 30 let K dispozici pouze pro Nintendo Switch

Prodej a / nebo prodej na základě interních firemních záznamů a zpráv hlavních distributorů

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *