Onyekuru znovu udeří; Olainka barví Českou republiku na červeno

Onyekuru znovu udeří;  Olainka barví Českou republiku na červeno

Útočník Super Eagles Henry Onyekuru Adana skóroval za Demirspor, když remizoval 2:2 na hřišti Kayserispor.

Onyekuru nedokázal najít síť proti Adaně Demirspor, ale byl zpět v brankách, když cestoval na stadion Kadir Haas, aby se utkal s Kayserisporem.

Blue Lightnings začali zápas dobře a Badov Ndiaye je po dvanácti minutách posadil na sedadlo řidiče.

Onyekuru zdvojnásobil skóre Adana Demirspor v 65. minutě.

Po pozdní kapitulaci Adany Demirspor však v poslední čtvrtině zápasu inkasovali dva góly díky Mario Gavranovičovi a Miguelu Cardosovi.

Na hřišti Kayserispor to skončilo 2:2 a výsledkem je Adana Demirspor na druhém místě, tři body za Fenerbahce, které má zápas ve hře.

Gól Oniguru vynesl v této sezóně jeho konto v Super League na čtyři.

Útočník Super Eagles Peter Olainka jinde v lize České republiky zaznamenal ortézu a asistenci, když Slavia Praha porazila Bohemians 4:1.

Slavia Praha chce prodloužit svou čtyřzápasovou vítěznou sérii, když se v Tolici utká se sousedy Bohemians.

Slavia Praha však velmi rychle zaútočila poté, co se za domácí trefil ve druhé minutě Roman Quede.

Přesto se Olayinga a jeho spoluhráči vzpamatovali z brzkého zklamání a nigerijský útočník byl v srdci renesance.

Za bývalé české mistry vyrovnal ve třetí minutě Olainka. Druhý gól Slavie Praha pak vstřelil Václav Jureká, když se o přestávce ujala vedení.

Bohemians drželi na začátku druhého poločasu silnou obrannou linii, ale Slavia Praha byla příliš horká na to, aby to zvládla.

Olayinka vstřelil svůj druhý gól o tři minuty později v 76. minutě a stal se potřetí pro svůj tým.

Nigérijský reprezentant nebyl jediným Nigerijcem, který hrál, protože naděje Super Eagles Moses User a Yira Sore viděli za Slavii Praha 29 a 19 minut.