OneHockey World oznamuje mezinárodní turnaje v Omaze

OneHockey World oznamuje mezinárodní turnaje v Omaze

„Příležitost pro místní školy dozvědět se o kultuře, lidech a sportu mezinárodního sportovního týmu je jedinečná.“


OneHockey World, mezinárodní hostitel předních mládežnických hokejových turnajů od roku 2004, ve středu oznámil, že Omaha International Invitationals se bude konat v Liberty Union Areně v říjnu 2022 a lednu 2023. „Jsme nadšeni, že můžeme do Omahy přinést mezinárodní hokej. S týmy z Ruska, České republiky, Kanady a mnoha dalších míst po celém světě přinese Omaha International Invitationals sportovním fanouškům v komunitě Omaha globální talent, řekl na tiskové konferenci Sebastian Fortier, zakladatel a generální ředitel OneHockey World. St. Mark Rath, sportovní ředitel společnosti Visit Omaha; Sebastien Fortier, CEO, OneHockey World; O oznámení hovořili koordinátorka turnaje OneHockey World Erin Kluck a Felix Enderman, zástupce náčelníka štábu kongresmana Dona Bacona. Kluck řekl, že nadějí je přilákat místní školy k hrám prostřednictvím exkurzí. „Příležitost pro místní školy dozvědět se o kultuře, lidech a sportech mezinárodního sportovního týmu je jedinečná. Doufáme, že děti z oblasti metra budou nadšené z toho, že do Omahy přijede hokej světové úrovně a že školy přijmou vestavěné vzdělávací příležitosti, které tyto akce poskytují,“ řekl Kluck. Elitní divize AAA 2010 a 2011 budou soutěžit 19. až 23. října 2022 a Elitní divize AAA 2012 a 2013 budou soutěžit 25. až 29. ledna 2023. Týmové přihlášky a další informace mohou být naleznete na webových stránkách OneHockey World, www. .onehockey.com.

OneHockey World, mezinárodní hostitel předních mládežnických hokejových turnajů od roku 2004, ve středu oznámil, že Omaha International Invitationals se bude konat v Liberty Union Areně v říjnu 2022 a lednu 2023.

READ  Ruská fotbalová federace stáhla odvolání proti zákazu FIFA

„Jsme nadšeni, že můžeme do Omahy přivést mezinárodní hokej. Prostřednictvím týmů z Ruska, České republiky, Kanady a mnoha dalších míst po celém světě přivede Omaha International Invitationals mezi sportovní fanoušky v komunitě Omaha globální talent,“ řekl Sebastian Fortier, zakladatel a generální ředitel OneHockey World.

Na středeční tiskové konferenci Mark Rath, sportovní ředitel Visit Omaha; Sebastien Fortier, CEO, OneHockey World; O oznámení hovořili koordinátorka turnaje OneHockey World Erin Kluck a Felix Enderman, zástupce náčelníka štábu kongresmana Dona Bacona.

Kluck řekl, že nadějí je přilákat místní školy k hrám prostřednictvím exkurzí.

„Příležitost pro místní školy dozvědět se o kultuře, lidech a sportech mezinárodního sportovního týmu je jedinečná. Doufáme, že děti z oblasti metra budou nadšené z toho, že do Omahy přijede hokej světové úrovně a že se školy přijmou vzdělávací příležitosti, které tyto akce poskytují,“ řekl Kluck.

Elitní divize AAA 2010 a 2011 budou soutěžit od 19. do 23. října 2022, týmy AAA Elite z let 2012 a 2013 budou soutěžit od 25. do 29. ledna 2023. Přihlášky týmů a další informace najdete na webu OneHockey World, www.onehockey.com.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.