Omikronové variabilní příznaky: Tyto příznaky mohou předpovídat infekci COVID

případy Omicron alternativa k novému koronaviru Vzestup po celé zemi. Stále jsou ale lidé, kteří ještě nejsou nakažení. No a co Příznaky omikronové proměnné Dokáže předpovědět infekci?

zprávy: Alison Arwadyová, nedávno řekl komisař Chicagského ministerstva veřejného zdraví Bolest v krku předpovídá infekci COVID-19, pro každého NBC Chicago.

  • „Zejména u lidí, u kterých vidíme tuto mírnější superinfekci, rozhodně vidíme bolest v krku jako indikátor v této skupině,“ řekl Arwady.
  • Řekla, že každý, kdo má příznaky nachlazení nebo chřipce, by měl předpokládat, že má COVID-19, „dokud se testováním neprokáže opak“.
  • „I když je to bolest v krku, bez ohledu na to, co to je“ Ona řekla. „Řekl jsem to svým zaměstnancům, to je to, co dělám sám sobě…jestliže jste nemocní, nebo dokonce trochu nemocní, zůstaňte doma. Zdravější než kdy jindy, protože nemoc, i když trochu nemocná, dokud se testem neprokáže opak.“ — Tohle je COVID. Takhle to řešíme my, takhle byste to měli řešit vy.“

co bych měl dělat: a Centra pro kontrolu a prevenci nemocí Má tipy, jak postupovat. CDC uvedlo, že každý, kdo byl vystaven COVID-19, by měl být „v karanténě a držet se dál od ostatních, když jste byli v úzkém kontaktu s někým s COVID-19“.

  • izolace Když jste nemocní nebo když máte COVID-19, i když nemáte příznaky,“ uvedlo CDC.

Guvernér Utahu Spencer Cox Nedávno řekl všem Utahanům, aby zůstali doma, pokud začnou cítit Příznaky COVID-19 a vyhněte se testovacím liniím COVID-19.

READ  Páni! Meteor havaruje domů v Kanadě, sotva postrádá ženu uvnitř

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.