Omikronová varianta: Objeví se nová omikronová varianta

**Video propojené výše: Nejnovější výzkum alternativních vakcín Omicron. **

(WJW) – Nová verze omikronová proměnná tady. Varianta BA.2 se již objevila v Evropě a Asii a nyní se říká, že se dostala do Spojených států.

Vědci to nazvali „tajný omikron“ – protože přítomnost omikronu je těžké zjistit v testech PCR, řekl jeden lékař. Sesterská stanice FOX 8 CBS17 Zatím není mnoho známo o tom, zda je varianta nakažlivější nebo způsobuje závažnější onemocnění než verze BA.1 vysoce nakažlivého viru.

Zatím se zdá, že Dánsko má nejvíce hlášených případů BA.2 (s více než Bylo popsáno 6400 genomových sekvencí ke mě Iniciativa GISAID minulý týden), ale nejméně 40 zemí hlásilo od listopadu vznik skrytého Omikronu, Podle Spojeného království.

„Zatímco poměry BA.1 byly dříve dominantní, nedávné trendy z Indie, Jižní Afriky, Spojeného království a Dánska naznačují, že poměr BA.2 úměrně vzrůstá,“ WHO Vysvětleno v nedávném shrnutí. „Pohony převodovky a další charakteristiky BA.2 jsou předmětem vyšetřování, ale ještě nejsou jasné.“

Kde jsme tedy zatím v USA viděli stealth Omicron? mezi některýmiVýzkumníci z Houston Methodist Hospital v Texasu Tři případy potvrzeny 2 mezi pacienty COVID tento měsíc a ministerstvo zdravotnictví státu Washington potvrdilo FOX 8, že našli dva – ačkoli tito byli jednoduše hlášeni jako omikronové Na jejich webu Také řekli, že to klinicky nepovažují za jiné.

Americká centra pro kontrolu nemocí Pro The Washington Post Monitorují BA.2, což naznačuje, že se stále jedná o formu viru s nízkou prevalencí. Mezitím Agentura pro zdravotní bezpečnost Spojeného království (UKHSA) také oznámil Identifikovali stealth omikron jako „proměnnou, která je předmětem vyšetřování“.

READ  Kanadský akademik nepoužije všechna velká písmena - kromě uznání domorodého boje

„Viry se přirozeně vyvíjejí a mutují, takže se očekává, že budeme i nadále svědky toho, jak se budou objevovat nové varianty, jak pandemie pokračuje,“ říká Dr. Mira Chand, manažerka incidentů UKHSA COVID-19, Řekl to v prohlášení. „K dnešnímu dni neexistuje dostatek důkazů, aby bylo možné určit, zda BA.2 způsobuje závažnější onemocnění než Omicron BA.1, ale údaje jsou omezené. [we continue] Vyšetřovat.“

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.